Jump to content

Brzina ?


vukovar

Preporučene objave

Poštovanje!

Imam pitanje na koje molim vaše mišljenje jer odgovor mi ne može pomoći.

Išao sam državnom cestom Županja - Vinkovci,cesta se proteže kroz šumu nema naselja,vozio sam 90 km/h,kad sam prošao skretanje za Otok i Privlaku zaustavila me policija na oko 150 metara od tog skretanja jer su me na mjerać brzine (pištolj) snimili da vozim 94 km/h i to da su me snimili na 330 metara.Zatim je policajac rekao da sam jurio jer ograničenje brzine je 60 km/h,koje ja nisam primjetio,a razlog je kolotrazi na cesti,ako je oštećenje ceste mislim da bi trebalo više od jednog znaka da upozori na oštećenja ceste,a upitno je da li i taj znak postoji.

zatim je policajac tražio 300 kn za prekršaj koje ja nisam imao pa me je pozvao van i pitao gdje radim,a kad sam rekao da radim pri sudstvu,pitao me je da li sam već upozoravan,te je provjerio i dao mi upozorenje,napisao je nekakvo upozorenje ali napismeno nisam dobio iako sam potpisao upozorenje.Prvo sam mislio da sam dobro prošao,a kad sam prespavao mislim da su me htjeli prevariti.

Dosad nisam kažnjavan za brzinu i pazim na istu gdje god da se vozim. :-?

Hvala na mišljenju ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To špto je bio samo jedan znak nema uopće nikave veze i bili ste dužni vidjeti i taj "samo jedan" znak.

Dobitak upozorenja, umjesto novčane kazne je vrlo veeeelika rijetkost i to možete zahvaliti samo na vašem odgovoru da radite u sudstvu.

Da ste rekli da ste gostioničar možda bi prošli i sa policajčevim odgovorom "aj platit ćeš piće kad navratim".

 

Dakle korupcija i nepotizam vladaju od čistačice do premijera ili Vrhovnog suda (u manjoj ili većoj mjeri)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija