Jump to content

Ovrha Zagrebackog holdinga, molim savjet!


zelky

Preporučene objave

Molio bih Vas za savjet, eto upravo su mi urucili Rijesenje o ovrsi, radi se o 3 kazne , 1 iz 2004. godine a 2 iz 2006. kako sam im pisao zalbe na te 3 kazne (to su mi jedine 3 kazne u cijelom vozackom stazu) jer se nisam slagao sa njihom olakim kaznjavanjem.

 

Dali se ima smisla zaliti? kako bih trebao napisati prigovor za zalbu?

 

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mišljenja sam da ćete žalbom samo odugovlačiti postupak i povećati troškove. I ja sam imala sličan problem, možda čak i minimalnu šansu da uspijem u postupku, ali sam procijenila da mi je bolje platiti i biti miran. Zamislite samo nerviranje kad dobijete poziv za sud, pa kad budu rasprave, pa odluke, ma, ne isplati se definitivno. Možda ste Vi jačih nerava ... Inače prigovor nije problem napisati, dovoljno je da napišete da u cijelosti prigovarate rješenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

 

zahvaljujem se na odgovoru, osobno mislim da se uvjiek treba boriti ako je covjek u pravu, odnosno hvala bogu danas u RH svacega se vidi, ljudi dobivaju 2 godine radi nicega, bake idu u zatvor.

 

Osobno te tri kazne smatram nepravdom, jer sam jednu platio mobilnim uredjajem, i zato se u meni budi borba za pravdom.

 

Jos jednom, hvala na savijetu i odgovoru, ima li netko da me podrzi? da se probam suprotstaviti gigantu poput Zagrebacki holding?

Gledam kako se ljudi u raznim pravosudnim sustavima bore za svoja prava, ponekad i vise nego cesto dobivaju.

 

Jos jedno pitanje,usao sam u zastitu Becke konvencije o diplomatskim i konzularnim odnosima, dali mi to moze pomoci na sudjenju? iako smatram kako kazne datiraju od prije nekoliko godina kada nisam bio pod tom zastitom da me doticna ne moze zastititi od parnice. A i samim stupanjem u parnicni postupak odbijam zastitu i imunitet.

 

hvala jos jednom!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija