Jump to content

obnova postupka kod hzmo


beni

Preporučene objave

da li se kod obnove postupka zbog promjene omjera rat:ostalo ponovno ide kod 1. stupanjskog vještaka?

pitam to jer me beš ne voli, nije paranoja, a ovo što sad imam sam dobio žalbom i rješenjem višeg vještaka.

da li mi ovaj u prvom stupnju može sve poništiti i da izgubim i to što imam, profesionalna nesposobnost za rad?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Normalno prolaziš sve faze kao i prvi puta,s tim da imaš pravo zahtjevati novog vještaka i to pisanim putem .I nemoj se bojati one izreke da vrana vrani oći ne vadi.U svakom slučaju nova i jača medicinska dokumentacija i vještak te je dužan pozvati na vještačenje.Ne moraš se bojati da će ti ukinuti stećeno žalbom,jer je rješenje višeg vještaka uvijek iznad mišljenja i prijedloga u prvom stupmju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ali u mjestu gdje sam ja ima samo jedan vještak, i to onaj koji misli da svi ptsp-ovci foliraju, osim onih koji mu kesnu pare.

zato sam i morao preko žalbe do svojih prava.

 

usput viši mi je pod ostalo 70 % stavio gastritis, promjenu osobnosti i kompulzivno ponašanje.

dvoje od toga je izliječeno, da li to znači automatsko snižavanje tih 70 % i povećanje % rata ili su tu neke nama nepoznate šablone?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tom slučaju se obrati ravnatelju tvog područnog ureda i to mu reci.I taj vještak mora poštovati pravila jer u suprotnom može ostati bez licence.I ako imaš još neke poznanike koje je dotični zakinuo uz obrazloženje da je utvrđeni ptsp foliranje pokrenite zajedno predstavku za smjenu dotićnog.Za ovo drugo pitanje ne mora značiti nužno promjenu omjera. ali i može ovisno o medicinskoj dokumentaciji i naklonosti vještaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sve je to ...Meni je vještak na prvostupanjskoj rekao 80% rat.Ja sritan ode ća,..Nakon drugostupanjske kod T.shvatim da me odrizalo na 50%.Odem u hzmo na razgovor o mogućoj žalbi i gosp.ŠEF mi pokaže moj predmet u kom mi je barba sa prvostupanjske dao 50%.Kasnije čujem da je kod barbe na prvostupanjskoj đir:ti meni -ja tebi ..A ja budaletina NIŠTA NJEMU -ON NIŠTA MENI.Nadam se da će taj barba dolijati kad tad a ja se pravdi nadam na Upravnom sudu.Napokon ,za pravdu smo se i borili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija