Jump to content

Kada do mirvine i kolika će biti?


gardist

Preporučene objave

Molio bih da mi netko odgovori na moje pitanje, uputili su me na ovu stranicu, novi sam ovdje i više ne mogu da slušam laži od raznih "sveznalica"...

Bio sam pripadnik gardijske brigade, čin stožerni narednik, dragovoljac Domovinskog rata od 1991.godine, ranjen, prošao na prvostupanjskoj komisiji 100% opća nesposobnost, potvrđeno kod dr Taborskog 100% opća nesposobnost. Mislim da sam dobro napisao. Drugostupanjsko rješenje je završeno početkom 10. mjeseca, pa bih molio ako mi netko može odgovorit kolika bi mi bila mirovina i kad bih mogao očekivati rješenje i početi je primati. Unaprijed hvala svima koji mi pomognu!

Pozdrav svim Hrvatskim braniteljima!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gardist je napisao:

Molio bih da mi netko odgovori na moje pitanje, uputili su me na ovu stranicu, novi sam ovdje i više ne mogu da slušam laži od raznih "sveznalica"...

Bio sam pripadnik gardijske brigade, čin stožerni narednik, dragovoljac Domovinskog rata od 1991.godine, ranjen, prošao na prvostupanjskoj komisiji 100% opća nesposobnost, potvrđeno kod dr Taborskog 100% opća nesposobnost. Mislim da sam dobro napisao. Drugostupanjsko rješenje je završeno početkom 10. mjeseca, pa bih molio ako mi netko može odgovorit kolika bi mi bila mirovina i kad bih mogao očekivati rješenje i početi je primati. Unaprijed hvala svima koji mi pomognu!

Pozdrav svim Hrvatskim braniteljima!!!

 

Po ovim podacima koje si dao mirovina će ti biti 6.963,00 kn . (ne'š sitno lipa).

Kad ćeš dobiti rješenje to nebi prognozirao. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nema problema, po glasovima stručnog žirija mrljavac prvi ( i sliku je čak stavio:) ) , baggio drugi, ali rame uz rame sa mrljavcem, a biće i za ostale koji su se priključili čestitkama ...

Samo trebaće dočekat tu lovu da legne, ma nastavićemo slavlje izgleda iza Božića i Nove godine...

Bitno je da izdržimo dotada, I IDEMO DALJE !!!

POZDRAV SVIM HRVATSKIM BRANITELJIMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija