Jump to content

stranica mirovinskog


mrkela

Preporučene objave

mrkela je napisao:

 

Na stranici mirovinskog mi piše da je moj predmet

na prijepisu.Zna li netko koliko do riješenja?

Pozdrav svim forumašima.

 

To znači da je rješenje ručno napisano, a da ga služba prijepisa trenutno prepisuje u oblik u kojem ćete ga zaprimiti.

Prije nego što "napusti" HZMO navedeno rješenje treba proći kontrolu i potpis čelnika tijela. Nakon toga ide u otpremu.

Teško je sa sigurnošću procijeniti kada će navedeno rješenje biti otpremljeno iz HZMO-a, jer to ovisi o više stvari koje ne možemo znati, npr.: o tome da li će kontrola vratiti rješenje nadležnom referentu (u slučaju neke greške u rješenju), kao i o vremenu koje već napisano i provjereno rješenje čeka na potpis (kada su "gužve", to čekanje obično traje 1-2 dana).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mrkela je napisao:

Zna li netko koliko do riješenja?

Morskywuk već odgovorio, ja bih nadopunio u svezi sv. NIkole- ako je 02.12.2007 (datum posta) rješenje bilo na prijepisu to znači da će u likvidaturu doći najranije 7.12.2007, s obzirom da se za mirovine u prosincu obračun zavrašavao oko 15.11.2007 (19 je već bilo "kasno"-provjereno točan podatak) ta isplata (mirovina ili prevođenje mirovine) će ići tijekom prosinca ali poslije mirovina za studeni, dakle najraniji i nazovimo realno u okviru prakse HZMO: negdje oko 20-og.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija