Jump to content

Rok u siječnju 2008. g.


Lora1

Preporučene objave

To je u stvari rok u prosincu, ja sam se prijavila za slušanje 10. siječnja. Još ne znam kad sam, prijavila sam ispit krajem studenog, nadam se da ću biti na samom kraju siječnja.

Kako inače ide učenje? Koliko dnevno učiš? Hoćeš li učiti i npr. na Badnjak i Novu Godinu? :-)

Ja nekad mogu učiti skoro cijeli dan a nekad jedva uspijem i dva sata biti za knjigom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Učenje ide i ne ide. Nekad cijeli dan učim ali nekad baš ništa ne ide, a valjda je to normalno. Da sam uzela male zakone za učenje prije nego što sam otišla na učenje sad ne bih imala problema. Naravno da učim i za Badnjak, Božić i Novu godinu. Nije mi baš da riskiram zbog tih blagdana 6 mjeseci zbog pada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pridružujem se!

Također izlazim u siječnju, po mogućnosti na kraju. Nakon silnih priča o učenju 10 sati na dan, drago mi je čuti da još netko uspije skupiti svega par sati na dan kao i ja.

Po čemu učite? Ja još od faksa imam fobju da mi nikad nije dovoljno široko, a opet ovdje ima toliko toga da širina nije opcija. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam nešto išla u širinu a neke stvari sam učila iz skripti. Međutim i ono što sam prvi put sve prolazila sad kad ponavljam (npr, Klarića), vidim da ne mogu sve popamtiti pa dosta toga izbacujem, bitno mi je da mi je kostur gradiva u glavi a detalje utrpavam koliko ide, ako ne mogu zapamtiti idem dalje jer nemam vremena toliko ponavljati i utvrđivati.

Puno toga ovisi kakvu imaš komisiju, slušala sam tri puta i mislim da je to najbitnije od svega - dobra komisija!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ja sam 22.01., iako sam tražila da me stave na kraj roka, nisam imala sreću.:(

Što se tiče gradiva, sve ću uspjet ponoviti ali sve brzo i zaboravljam, kpp sam ponavljala prije 10tak dana i opet sam zaboravila a nemam ga kud sad ugurati.

Neki mi govore da će mi sve sjesti ali meni se to još nije dogodilo :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja mislim da je meni sve sjelo.....ali na stolicu iza mene ....ispred mene ....sa strane mene ali nikako u moj mozak!

25.-tog mi je usmeni

Drage kolege moooooooooooolim Vas objavite pitanja kad završite sa mukom zvanom usmeni jer neki žive u nadi zahvaljujući pitanjima.

Pogotovo kada niste iz Zagreba pa svaki odlazak u Zagreb košta...i košta...i košta....

I zamislite padnete?????? a to opet košta i košta i košta......

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ja sam bila na slušanju sada 15.01. i mogu reći da se nema ništa za objaviti jer su sva pitanja već objavljena. Nisu pitali baš ništa novo. I ja sam inače prijavila za drugi mjesec i čekam da mi jave kada sam na rasporedu. Nemojte se bedirati. Stvarno su korektni ispitivači (bili su Garačićka, Jug, Knežević, Lovrić i Đurović). Moj savjet da barem pročitate pitanja od Garačićke i Vičića u slučaju ako vam se promijeni komisjia. To se sada dogodilo i došla Garačićka umjesto Čuleta, pa je malo nastala pomutnja. Ništa ona ne pita izvan pameti, ali je dobro da bar pročitate pitanja, ako ikako stignete, da vam se ne bi dogodilo da ne znate. Kažem - nije to ništa strašno samo je mali zahtjevnija od odstalih ispitivača. A oni koji znaju da ih ona pita, samo polako i pazite na terminoligiju. Ne voli inprovizacije i obaveno nužna obrana, krajnja nužda, produljeno kd, stjecaj. To ne zaobilazi. Sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo ja sam bas danas slusala.

odgovarala je jedna cura, svi ostali su odustali (jos i prije pismenog, ako sam dobro shvatila).

cura je prosla, svaka joj cast jer sigurno nije lako kad odgovaras sam i 100% pozornosti je na tebi citava 3 sata.

komisija: miletic, garacic, buljan, ivanisevic i gagro. svi su pitali standardna pitanja i nisam primijetili zaista nista neobicno. bili su vrlo korektni, ostavljali su kolegici dosta vremena da odgovori, da se prisjeti ako se zablokirala i sl.

sretno svima koji izlaze u iducim danima!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija