Jump to content

kršenj obveza iz poslovnog ugovora


vekica

Preporučene objave

Vlasnik sam marketinške agencije, koja se trenutno bavi oglašavanjem obrta i firmi kroz kataloge, koje izdajemo. Moj problem sastoji se u sljedećem: u 11 mjesecu sklopio sam narudžbenicu sa klijentom. Narudžbenica sadrži datum, vrstu usluge koju je klijent naručio, kao i rok u kojem je klijent dužan platiti tu uslugu. Nakon što je katalog objavljen klijent je odbio platiti uslugu,( iako je rok za plaćanje prošao prije mjesec dana) pod izlikom da smo ga prekasno izdali i da mu ne odgovara sam izgled oglasa, iako na samoj narudžbenici ne piše rok u kojem bi ga bili dužni izdati. Piše kako bi oglas trebao izgledati, i tako i izgleda, svi podaci na njemu su točni. >Također je ta narudžbenica potpisana i sadrži pečat sa moje strane, te potpis stranke naručitelja. Moje pitanje je: što učiniti da naplatim svoju uslugu, mogu li sam poslati opomenu pred ovrhu, i što da navedem u njoj, te kakav je postupak glede namirenja duga sudskim putem( mogu li sam sastaviti tužbu) Pliz pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija