Jump to content

help!!!


silvia

Preporučene objave

E sada, pitanje je da li ti je šefica neka zahtjevna pa njoj ne valja što napraviš ili je drugo u pitanju? Jer kad si pripravnik, tebi oni moraju pokazat posao, nemožeš to znat već sama, odkud?

Nisam ni ja imala pojma kad sam tek došla. Sad mi svi govore da sam se ful uhodala makar ja to tako ne vidim. Pitaj malo druge u uredu što misle, možda te šefica samo ima na piku. Ne znam, držim fige da sve bude ok!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To ti je zato jer je šefica. Da je o.k. ne bi bila šefica. :-D Šalim se.

Ali ima i takvih koji misle da im je u opisu posla zanovjetanje, prigovaranje i ubijanje mladih ljudi u pojam. Ne se bojat. Samo izdrži pa ćeš je se jednog dana sjećat sa smješkom na licu kao zanovjetala koje te naučilo kako izdržati.

 

I jedan savjet: nemoj s kolegama o njoj. O šefovima i o mrtvima sve najljepše!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da se nadovežem; kad sam tek počela jedna žena iz ureda (ne mog) mi je obožavala lupetat kako je to sve jaaaako teško, odgovoran posao, la la... Da ću ja tek vidjet znam li ja to radit, da ovo, ono. U svakom slučaju potkopavala me do bola, ubijala svaki moj entuzijazam i motivaciju.

 

Danas: dolazi kod mene pitat kako da ukine pravomoćno rješenje na zahtjev stranke. To ti je to. Frustrirani ljudi, šta ćeš!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svatko, ali SVATKO griješi i svi koji tvrde da ne griješe LAŽU ili su JAKO BAHATI.

Upravo to, čovjek uči dok je živ.

 

Meni normalni ljudi na poslu koji su tata mata u struci govore da se sve ne može znat, da oni cijeli radni vijek i dalje gledaju u ZUP, čiatju, uče, traže odgovore. Samo budale misle da mogu sve znat i ne pogriješit! Mrzim takve zatucane stavove.

 

Samo hrabro, Silvi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

naravno da učiš stalno, i to ne samo dok si pripravnik, trebat će ti/nam još dosta da pohvataš sve.

a što se tiče prolazne ocjene na kraju pripravničkog,i ja sam dobivala indirektne prijetnje da ću dobit negativnu ocjenu itd, ali vjeruj mi, nitko si to ne želi priuštiti,jer negativnu ocjenu treba debelo objasniti i opravdati. ja nisam čula da je netko dobio negativnu ocjenu.

ajd silvač, navrati ponekad :jupii:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Priznajem da mi je od pripravničkog prošlo ...ovaj ,,,jeli...he,he .....neekolikooo godinica. Ali se toga živo sjećam. A uvrede i podbadanja su nakon podosta godina staža - eh....samo slikice na koje se osvrnem sa smješkom.

 

Greške? Ajde ljudi pa griješi samo onaj tko radi. Pa zato i postoji vježbenički staž. I zato ljudi za trajanja vježbeničkog staža imaju nešto manje plaće. Kad naučite za taj stručni onoliko koliko vam treba iznenadit ćete se kako će vas starije kolege često nešto pitati. Vole se ljudi nakon nekih godina staža uljuljati. A vi ćete imat sve u malom prstu čim prođe pressing od ispita. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija