Jump to content

Žalba vps-u da ili ne?


Zico

Preporučene objave

O puno toga ovisi vaša situacija.

Naime nem moram vam ni govoriti da "navijači" koji prave nerede već duže vrijeme idu svima na živce. Neredi u Čitluku, Metkoviću, Čapljini, Makarskoj .... više nikom nisu simpatični, a suci prekršajnih sudova su sve više pod prismotrom kako rješavaju te slučajeve.

Visoki prekršajni sud također nije više ustanova koja će biti poznata po zastarama, pa ako se na to pokušate izvući nisu vam predobre šanse za to.

 

Glede iznosa 2000 kuna, sud vam je napisao što je uzeo kao olakotne, a što kao otegotne okolnosti. Ako vam je sve dobro napisao onda sami znate da vjerojatno nemate velike šanse za manjom kaznom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o 'neredima' na jednom županijskom nogometnom susretu, nakon prekida susreta zbog suca pogođenog petardom. Osoba je kažnjena zbog ulaska na stadion nakon prekida (ne moram spominjati kakvi su županijski tereni i da im gabariti nisu posve jasno određeni) , bez napada na nikoga, ali se kazna za ulazak na stadion karakterizira istom 'jačinom' kao kazna osobi koja je bacila petardu. Otegnotnih okolnosti nema, olakotne su ocijenjena dosadašnja nekažnjavanosti i iskreno priznanje.

Hvala na odgovoru, razmislit ću još o žalbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

eto, "Utjerivaczakona" kad si vec spomenia tu Makarsku (tocnije slucaj:Dubci)

zelia bi se nadovezati,iako iskreno ne znan ni sta cu napisati,ali valjda se zelim negdi ispucati...

 

cita san dosta tema i vidin da si dosta upucen....

 

..par dana nakon toga sta se desilo san pozvan u policiju u split koja mi je zbog sumnje da sam bia tamo ( A NISAM!) dala

8dana mjere opreza za hajduk i hrvatsku....nije mi to posebno drago bilo, ali racuna sam: "aj, izdrzat cu tih 8dana"...

naravno,grdno san se privaria...nakon tih 8dana mene nazove opet policija da je poslano produzenje mjere opreza iz makasrke

od presjednice suda....i to sve do okoncanja tog slucaja....eeeeeeeeeeeeeeeeeej.....znaci mozda i jedno 3-4godine....jer

nas je 10-ak na tome spisku i nek svaki put neko slucajno ne dode,bude bolestan itd... pa svjedoci ili ko zna sta...

oduzit ce se sigurno u to ne sumnjan...

 

naravno da san se zalia visokome prekrsajnome sudu i njihovo rjesenje pobia u svim tockama...proslo je misec dana otkad

sam posla zalbu. pa me zanima u roku koliko bi mi otprilike moglo doc rjesenje zalbe...pitam jer kad san otisao u makarsku

da popricam s tom predsjednicom suda da mi obrazlozi sve jer uopce nisan bia niti ispitivan nego preventivno, nit je

provjeren moj alibi, nit ista, ali njena tajnica je rekla da me ova ne zeli primiti i usput sam tajnicu pitao za koliko

bi moga ocekivat odgovor sa VPS-a, i ona mi je rekla godinu,godinu ipo.....a prije par dana san pita jednog suca,

kaze mi jedno 4 miseca...

 

pa me zanima koliko otprilike jer mi je trenutno sve u toj zalbi u kojoj sam se zalia na tu mjeru opreza...

 

pa da se ne nadan bezveze pozitivnome odgovoru za 4 miseca, kad ono tek dode za godinu dana....

 

 

...a ako mi odbiju tu zalbu, u govnima san jedno 3-4godine....

 

 

i onda kad se nakon te 3-4 godine dokaze da san bia u pravu.....ko ce mi platit 3-4 godine provedene bez voljenoga kluba

(nemojte se smijat ovome jer mi stvarno puno znaci) i to sta sam na svaki dan utakmice triba bit na odredenome mjestu

prijavljen policiji....ko ce mi to sve platit................kakva drzava........DUBOKO RAZOCARAN....

 

 

...zanima me kako bi postupia u slicnoj situaciji....???

 

 

fala lipa!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija