Jump to content

gizmmo help-a i svi ostali za dio financija!!!


službenica

Preporučene objave

bliži mi se DSI-stavljena sam u poseban dio financija!gizmmo, vidjela sam da si ti to prošli tjedan prošao pa mi pliz reci kak je to izgledalo-zanima me ispitivač i pitanja na usmenom! kaj moram učit sve one zakone, toga je tak punoooooooo...ak imaš neku skriptu,slobodno pošalji...također, svima ostalima koji su bili na posebnom dijelu financija-bila bih zahvalna za bilo kakvu pomoć! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

i ja sam bila u petak 21.01.2008. Ovaj čas mi je već stigla i svjedožba. Super brzo. A tako mi je bilo i na ispitu . Počeli smo sa posebnim dijelom u 12.15 i u 16.10 ja sam već bila gotova sa svim. Polagala sam za SSS - računovodstveni referent. Posebni dio - izračun doprinosa i akontacije poreza na dohodak (dakle trebaš plaću izračunati) a imali su i plan proračuna... to VŠS. Nije bilo teško ni na usmenom. Bio mi je gdin. ZLATKO FABIJANIĆ. Jako

ugodan ispitivač. Pita PDV, financiranje JLS, ...SRETNO PA JAVI KAKO BUDE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nije me pitao nikakve zakone nego iz prakse koje poreze je uvela naša JLS (grad), kako se obračunava plaća (opisati postupak), što znači carinska tarifa, slobodne zone, i tako to. Znači nije me pitao nikakve definicije, zakone i sl. Taj dio ispita bio je najugodniji i najlakši. A iz posebnog dijela se ponavljaju pitanja koja možeš pronači na ovom forumu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija