Jump to content

Prekršajni nalog- žalit se da ne plaćam toliko?


Wussha

Preporučene objave

Evo jutros mi je došao prekršajni nalog. Kriv sam po 2 točke:

1. Vožnja pod utjecajem alkohola - 1,14g/kg

2. tad sam bio "mladi vozač" a vozio sam iza 23h bez osobe od 25 god u vozilu.

 

Fino mi je utvrđeno za 1.točku 2500kn, za 2. 500kn, + 280kn neki troškovi = 3280kn.

Dozvola na 3 mjeseca, 3 negativna boda.

Sve ja to shvaćam i prihvaćam, samo ja nemam taj iznos niti ga mogu u tom roku niti posudit niti zaradit, uglavnom nikako nabavit. Jel se mogu žalit na to? Da mi daju neki dobrotvorni rad ili nešto, samo da ne plaćam kaznu? A dozvola nek ide, što ću kad sam zaslužio. I kako da ja to službeno pišem? Ima li kakav predložak kako da to napišem?

 

Inače, još sam kažnjen samo jednom zbog brzine i jednom zbog nepropisnog parkiranja to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rad za opće dobro na slobodi vam ne mogu niti ponuditi kao opciju izvršenja neplaćene novčane kazne, budući je isti predviđen z anovčane kazne do 500,00 kn. kad dođete pred suca, priznajte počinjenje prekršaja koj ivam se stavljaju na teret. i usput zamolite da vam odobre obročno plaćanje novčane kazne. kad dobijete rješenje suda na isto imate pravo žalbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija