Jump to content

prosijek place na porodiljnom


gobika

Preporučene objave

Pozdrav !!Trebam pomoc!!! Trenutno sam na porodiljnom te me jos 2 mjeseca "kaci" stvarni prosijek place a onda juris na mizeriju od porodiljne naknade za drugih 6 mj.starosti djeteta....do sad prosijek mi nije bio bitan jer dobivala sam zakonski maximum..obzirom da mi je prosijek puno veci od tog zakonskog maximuma propisanog do 31.12.07......u firmi kojoj radim izdali su mi potvrdu na kojoj se ne vidi stimulativni dio place i tzv.13-tu placu (koji uredno dobivam svake g.) i na koju je uredno placen doprinos te porez i prirez a takoder je iskazanu u IP kartici za Prijavu poreza na dohodak..a da ne kazem da u Ugovoru o radu pise da se placa sastji od fixnog i stimulativnog dijela....prilikom upita zasto je tako iskazano na potvrdi o prosijeku place bez dodataka(koji nisu zanemarivi),odgovoreno mi je da se u Zagrebu tako radi te da se trazi "gola placa" sto god to znacilo...moje pitanje je da li to stvarno drzi vodu tj. da li je ovaj novi zakon na taj nacin koncipiran da i opet ima rupetine ili da trazim potvrdu o placi sa svim primanjima na koje su placeni i doprinosi i porezi kao i na IP kartici ?????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija