Jump to content

povrat poreza za hrvi


siralex

Preporučene objave

Kolege bok nakon dužeg vremena.Mene zanima šta ja trebam radit u svezi povrata poreza i hoću li dobit išta nazad(ili ja moram još dat).Dobio sam od banke odrezak o mirovini za 1. mjesec,a ispod toga svega piše:gore navedena osoba sa mbg-om ****************je dobijala inv.mirovinu od 01.01.2007.cijelu godinu.Dobila je 53 550.22kune a od toga za porez i prirez 889.25 kuna.Ovaj obrazac je izdan po obrazcu o mirovinama dobiven iz mirovinskog osiguranja i može biti mjerodavan(tako nekakopiše).Molim pomoć jer ja nemam pojma šta trebam radit i ima li od toga koristi,a neznam ni porezna kartica di mi je.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imaš pravo na povrat poreza 889 kn.

ispuni obrazac za povrat poreza koji možeš skinuti sa http://www.erstebank.hr/obavijest_20080115.asp

i jednostavan je za ispunjavanje. od dokumentacije ti treba II. stupanjsko rješenje rvi-kopija i taj odrezak o mirovini.

imaš još dva dana za predavanje. ako ima nejasnoća oko ispunjavanja prijave javi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija