Jump to content

Polaganje po skraćenom programu


Matanaga

Preporučene objave

Bok svima!

 

Zanimalo bi me koja su iskustva kolega i kolegica koji su polagali ispit po skraćenom programu.

Koliko to objektivno olakšava stvar, koliko skraćuje ukupno trajanje učenja.

 

Ja radim na sudu i trebao bih krenuti na učenje za desetak dana za rok u lipnju. Nadam se da je to dovoljno pogotovo ako me uguraju u onaj zadnji termin.

 

Što vi mislite?

 

Unaprijed zahvaljujem :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok,

 

evo kolega iz prve ruke, ja sam polagala po skracenom programu, i pretpostavljam da je lakse jer ipak uprava, radno i ustav nije za zanemariti. Nisu me dodatno gnjavili sa organizacijom pravosudja, najnormalnija pitanja. A ako ides na rok u 6. a za 10 dana pocinjes ucit to je skoro 3 mjeseca, rekla bih i previse. 2 mjeseca je dosta, tj. 2,5 malo laganijeg ritma.

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

jel ima jos netko tko polaze po skracenom programu??

zanima me (posto radim u drzavnoj upravi)

1. kako ste si osigurali dane potrebne za ucenje za pi(ja na poslu ne dobijem nista slobodno za polaganjeje, a imam malo dijete i skoro u potpunosti potrosene dane GO-a, pa razmisljam o neplacenom dopustu)?

2. da li je netko uzimao neplaćeni dopust, koliko dana, da li vas je nakon toga cekalo vase radno mjesto, kako su poslodavci gledali na to?

3. otkud ste nabavili presude?

4. mogu li drž. službenici eventualno platiti pa biti na onom seminaru Odvj. komore za polaganje pi-a?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija