Jump to content

Problem sa odjavom vozila


merkat

Preporučene objave

nevažno je koristi li ga za dijelove ili ne...vi ste pretpostavljam prodavatelj....

samo kako ste prodali auto, a navodite da kupoprodajni nije dostavio????

gdje ste vi bili dok se kupnja odnosno prodaja obavljala, kad nemate kupoprodajni?

sve u svemu, bez dokumenata od vozila ne možete odjaviti vozilo....

što se tiče reg. pločica, nakon što istekne reg. policija će vas prijaviti zbog nevraćanja istih...

i da, što ste u ugovoru naveli, odnosno dogovorili oko reg. pločica, da l ih kupac uzima...(ha, očito je da ih je uzeo...)...

što prije dođete do dokumenata od vozila, prije ćete riješiti ovu zavrzlamu, koja vas može koštati podnošenjem prekršajne prijave od strane policije...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zavrzlama, da. mojom glupošću, da.

Za ugovor je bilo dogovoreno da mi ga preda u ponedjeljak (u subotu sam mu predao automobil, a on mi je platio). No nije se pojavio i ne javlja se na telefon, tako da kupoprodajni u biti ne postoji, ili ako postoji, ja ga nemam pa je svejedno.

Zanima me koje su opcije u slučaju da ne mogu dokazati prodaju pravovaljanom ispravom poput kupoprodajnog ugovora, a nisam u posjedu prometnih obilježja i dokumenata vozila.

 

zvrka je napisao:

nevažno je koristi li ga za dijelove ili ne...vi ste pretpostavljam prodavatelj....

samo kako ste prodali auto, a navodite da kupoprodajni nije dostavio????

gdje ste vi bili dok se kupnja odnosno prodaja obavljala, kad nemate kupoprodajni?

sve u svemu, bez dokumenata od vozila ne možete odjaviti vozilo....

što se tiče reg. pločica, nakon što istekne reg. policija će vas prijaviti zbog nevraćanja istih...

i da, što ste u ugovoru naveli, odnosno dogovorili oko reg. pločica, da l ih kupac uzima...(ha, očito je da ih je uzeo...)...

što prije dođete do dokumenata od vozila, prije ćete riješiti ovu zavrzlamu, koja vas može koštati podnošenjem prekršajne prijave od strane policije...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija