Jump to content

zakon?


scampy

Preporučene objave

osim toga šta se događa kad me škz utuži na sud 18.08.2003, a ja do danas dok nisam dobio poziv na sud nisam uopće znao za da sam tužen. dokaze o uplati sam davno bacio . kredit digao u 08.1998. , oni me tuže u 08/2003

a za navodni dio duga i to potražuju od 08/2001. na sudu stoji gotovo 5 god. ima li di ovde zastare, ne znam zašto se uhvatit ali ne plaća mi se vragu kajgana tim više što sam je već otplatio. :bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zastare nema, ako ste plaćali do 08/2001 a oni pokrenuli 2003, bez obzira da li ste za tužbu znali ili da li ste dobili poziv. Zastara je prekinuta podnošenjem tužbe, i neće teči za vrijeme dok postupak traje, pa makar to bilo 10 godina.nitko neće vjerovati da ste uplatiti ako nemate uplatnice(najčešći izbogovr: eto platio sam a bacio uplatnice ne pali, moja baba čuva uplatnice unazad 30 godina)

 

inače izbjegavajte dupliati objave, protiv pravila je, ovo ste pitajnje mogli postaviti i u prethodnoj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija