Jump to content

Tko je u pravu? -odvjetnik ili soc.radnica


jelena78

Preporučene objave

Što se tiče privremene presude o povjeri djece kod jednog roditelja (ne skrbi), moj odvjetnik tvrdi jedno, a socijalna radnica drugo. Odvjetnik tvrdi da zapisnik sa prvog ročišta u kome piše da se djeca povjeravaju na odgoj i čuvanje majci, alimentacija i način viđanja s ocem, ipak nešto znači. Nažalost, samo tolko da su djeca kod mene i da sam ja njihov zakonski zastupnik. I da mi to jedino može pomoći ako on uzme djecu i odvede k sebi na duže bez mog dopuštenja. Socijalna radnica tvrdi suprotno-da taj papir ništa ne znači, da to nije sudsko rješenje i da za sada nigdje ništa na papiru ne piše kome su djeca povjerena i kako se možemo viđati. Tko je u pravu? On zbog toga ne želi imati uredne dogovore samnom ( u zapisniku piše dva put tjedno i svaki drugi vikend) kao do sad, nego mi govori da ih on ima pravo uzimati kad hoće jer povjera nije rješena. Da ja moram dolaziti po njih (60 km daleko) kada su kod njega, a ne da ih on vraća kod mene kao do sad. Pošto će trebati puno vremena do sudskog rješenja o povjeri djece, a s njim se ne može ništa dogovoriti, molim pomoć sa sudske strane. Tko je u pravu? Odvjetnik ili socijalna radnica?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija