Jump to content

pa zar meni niko ne moze pomoci


rastafaral

Preporučene objave

dobra vecer ponovno pisem pitanje jer mi je stvarno jako hitno a nikakav odgovor jos nisam dobio.

dakle u petak navecer me policija uhvatila sa 4 suzice spida od po 0.1g. sto ja mislim da mi nikako ne mogu pripisati dilanju jer kome bi prodo o1. g. spida to bi prodaval po 5 kn. mislim da je to glupost, bio sam oko sat vremena u stanici i za to vrijeme su mi citali po mobitelima u kojima sam imal poruku , ima li sta? i dal se da ista srediti? te me zbog toga ucjenjuju da mi mogu pripisati dilanje sto nisam nikako, to je bilo za osobnu upotrebu . sad moram doci u cetvrtak opet u policiju pa pitam da li me mogu tamo zadrzati i za sta me mogu optuziti, S time da nisam prije kaznjavan samo sam prije 8-9 g. evidentiran kad su me uhvatili s 1 jointom. Kakva mi kazna slijedi i dal mi moze biti olakotno sto imam 5 g. radnok staza i sto radim redovno i nemam nikakvih drugih problema. molim pomoc hitno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne brinite i ne zurite jer se branite sa slobode a postupak ce vam trajati oko 1-2 godine.

 

ne idite u policiju jer policija daje samo zahtjev i dokaze a ona ne odlučuje za sta ce vas teretiti.

dobiti cete poziv od zupanijskoga suda na ročište te čete tamo moči vidjeti za sta vas se tereti, branite se šutnjom moj savijet.

 

postoji mogučnost da protiv vas bude podignut prekršajni postupak zbog posjedovanja droge i da vas kazne novčano.

 

sve to ovisi za sta vas se tereti da li samo za posjedovanje ili i posjedovanje i prodaju .. ovo drugo je malo teze al bez panike.

 

kada dobite poziv od istraznog suca sve ce te znati.

 

BEZ PANIKE I SRETNO !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija