Jump to content

koliko traje revizija rješenja u min.hrv.br.


udovica

Preporučene objave

malo čudno pitanje, možda nisam upoznat sa ovakvom situacijom pa neka me netko ispravi. naime ako je dokumentacija u izradi nacrta rješenja mirovine onda se nalazi u područnom uredu mirovinskog a ne u mobs-u. prekid radnog odnosa i prekid bolovanja idu sa danom umirovljenja koje je navedeno u rješenju koje če te brzo dobiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako ja sam udovica mlađa od 40 g idem u obiteljsku mirovinu a da bi je dobila, oni tako bar kažu u mirovinskom, da kada dobijem rješenje o invalidskoj mirovini a ja sam tražila da mi se isplaćuje za mene povoljnija mirovina tj.obiteljska da to mora proći reviziju u Savskoj, tj reviziju min.hrv.br.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa sad i nisam upučen u taj postupak o obiteljskoj mirovini, o tome je bilo riječi u starijim postovima pa ih potražite ali sam i dalje mišljenja da vam je riješenje pri kraju i da uskoro dolazi na kučnu adresu, dakle već je bilo na reviziji u mobsu ako je trebalo biti. nazovite područni ured mirovinskog i pitajte za broj vašeg predmeta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija