Jump to content

skidanje sms-a iz moby na policiji


maloljetnik

Preporučene objave

...provjerio sam,vrlo jednostavno se mogu poruke skinuti sa ugasenog moba,evo kako...izvadili su mi karticu van i stavili svoju te procitali,izmjenili i skinuli sms-ove van preko bluetooth-a....poruke vam nisu spremljene na kartici nego u memoriji telefona...uglavnom,nisam dobio nalog istr.suca na uvid a niti na potpis....znaci nezakonito krsenje moje privatnosti....na kraju su rekli da si ti famozni prepravljeni sms-ovi dokaz protiv mene...jel to onda znaci,nezakonito pribavljanje dokaza u istrazi i time rusenje tog cijelog besmislenog slucaja????? :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Opet se vraćamo na to da je "nešto" bilo uključeno, ali to je manje bitno.

Postupak policije nije bio zakonit i sigutno neće biti dokaz na sud, ali će sigurno biti korisna informacija o vašem "miljeu" i temelj za daljnje postupanje.

 

Poruke ne mogu prepraviti bez ostavljanja traga da je poruka prepravljena pa se toga ne brinite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...dakle vi ste vec sebi proizvoljno pretpostavili da sam ja u nekom tzv, miljeu...hvala vam na kategorizaciji....pitam opet pravnicki da li je time postupkom bez naloga povrijedjeno moje pravo na privatnost...odnosno prekrsen zkp.. ako je ,molim pravni savjet odnosno lijek da sprijecim daljnju samovolju odredjenih pojedinaca u policiji....jer ipak smo pravna drzava a ne policijska...ne sudite unaprijed...maloljetnik91 :-o:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija