Jump to content

Otkaz - hitno hitno


TK

Preporučene objave

Javila sam vam se pod temom otkazni rok hitno. Danas sam dala otkaz i pokušala se dogovoriti sa poslodavcem na otkazni rok od 6 tjedan (po ugovoru mi je 2 mj - 8 tjedana) no poslodavac nije nikako pristao pa sam spomenula klauzulu po kojoj imam pravo na otkazni rok od 1 mjesec čl 120.st 7 i na to me istjerao van iz sobe. Predala sam i zatjev o sporazumnom raskidu ugovora o radu no nije mi potpisao u kojem stojim da molim raskid ugovora sa 31.5.

Što da sad radim? Da li da napišem ponovno zahtjev sa tim člakom?

Što ako mi ga ne potpiše?

Na temelju čega ja mogu dokazati da sam dala otkaz tada i tada pod tim i tim uvjetima??????

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

probaj ovako:

napiši izjavu kako dana tog i tog daješ otkaz, zaključno sa tim i tim datumom, pri tom navedes da sve to činiš iz privatnih razloga, novi posao itd.

potpišeš se, isprintas u dva primjerka, odes u vasu pravnu službu ili kod sekretara da ti na jednom udari prijemni štambilj (zadržavaš kod sebe), drugi predaš i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li je zahtjev ovako dobro sročen?

Poštovana,

 

Ovim zahtjevom izjavljujem da sa danom 18.4.2008 dajem otkaz zaključno sa 18.5.2008 zbog promjene posla (ili radnog mjesta) tj. zbog prelaska u novu tvrtku.

 

S poštovanjem, Preuzela

 

Da li je to dovoljno i da danas pošaljem poštom preporučeno sa povratnicom - da li to vrijedi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija