Jump to content

Pitanja poredana po ispitivačima?


Floki

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

Curi s kojom sam polagao su prekinuli ispit nakon dva ispitivača, uletili su ko da je racija (ajde, malo karikiram-al bilo je nekako čudnovato, prekid u pol ispitivanja, čekajte vani, nije mi na prvu baš bilo jasno što se zbiva...), jer cura nije bila spremna-ili nije učila, ili nije imala dovoljno vremena za učenje, ne znam...

Po meni, ako štekaš, pomoć će ti dok ispituju, pa ako si bio srednja žalost iz nečeg, a bolji u nečem drugom, na kraju će te bacit iz onog di si bio lošiji, mislim, ako stvarno nisi zaslužio prolaz iz tog predmeta. Kad sam polagao, od 5 kandidata, dvoje smo sve položili, dvije su dobile parcijalu, a jedna je pala sve i ona stvarno nije znala, a žao mi je, ali skoro ništa, i zato je nisu imali ni za šta ulovit da je nekako dovuku do zadnjeg ispita, jer, većina ispitivača je ok i neće te bacit odmah bezveze, već će na kraju uz kavicu zajedno gledat što će napravit s tobom. :misli::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slažem se kolega, ja isto mislim.... čak recimo ne pušim priču sve sam znao, pa sam samo negdje zaštekao pa me bacilo.... jer recimo sa mnom je bio kolega koji je sve znao i zapeo je na ztd-u i na kraju mu je rekla pustiti cu vas, ali malo mi ponovite zdt.... nije bilo da nije beknuo ali nije bas briljirao... sve ostalo smo znali i nisu ga sad htjeli samo zbog toga rusiti... dakle stvarno treba ne znati neku kategoriju da bi te srušili cijeli predmet....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija