Jump to content

molim pomoć hitno-oduzimanje vozačke dozvole


plavušaRi

Preporučene objave

Dobila sam poziv za izvanredni zdravstveni pregled u 3.mjesecu. Nisam otišla u roku od petnaest dana, ne zato što nisam htjela, već zato što nam je firma blokirana od 2.mjeseca, a ja nisam dobila zadnje 3 plaće. Povrh toga sam samohrana majka. Danas mi je stiglo rješenje o oduzimanju vozačke dok se ne podvrgnem tom pregledu. Piše da se može podnijeti prigovor ministru unutarnjih poslova RH u roku od 3 dana od primitka rješenja. Što da napravim, da li da napišem prigovor? Da li onda taj prigovor odgađa izvršenje rješenja?

Hvala na odgovoru.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Uložila sam prigovor, pa se to razvlačilo jer je prigovor uvažen,ali ne iz razloga koje sam ja navela već po članku 143.stavak 3. Zakona o općem upravnom postupku.

Da skratim, bila sam u policijskoj upravi, dala izjavu pa su mi sad opet poslali dotično rješenje.

Namjera mi je opet poslati žalbu. Pozvala bih se na čl. 232 t.4 Ako se na izvanrednom nadzornom zdravstvenom pregledu utvrdi da je vozač sposoban za upravljanje motornim vozilom, naknadu za pregled plaća policijska uprava, odnosno policijska postaja koja ga je uputila na pregled.

Zanima me nečije mišljenje, mogu li se uopće pozvati na taj članak?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija