Jump to content

Oni na uvjetnojJ!


morfius8888

Preporučene objave

Došla mi je prije 10 dana na kučnu adresu presuda gdje sam uvjetno osuđen na 1 g.A za 3 tjedna imam sud gdje se predlaže 5mj. zatvora na 3g. uvjet.E pa sad me zanima dal se ovaj 1. uvjet poništava pa će me automatski osudit na neku kaznu zatvora il ovaj 1. uvjet nema veze sa 2. suđenjem ili kako uopće stvari sada funkcioniraju.sigurno je da će ova uvjetna kazna sigurno utjecat na presudu suca kad će davat presudu na 2.suđenju.ko kuži sistem nek mi objasni malo!?thx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok.dal je to automatski zatvor il ne jer ovo drugo djelo nije pocinjeno za vrijeme uvjeta il to nema veze.priznat il ne.natovarili su puta 4 sam da bude teze.postoji snimka gdje se vidi djelo alneznam kolko je pametno razjasnjavat se sa njima.nadam se da sudac ima oci i da zna brojat il mozda nece ni pogledat snimku pa odere kaznu poprijeko.u sta sam se uvalio.nocima nespavam.samo sam htio zadovoljit pravdu i eto ti.bas sam baksuz.prvi uvjet dobio jer sam nasao mob u sopoing centru a nisam ga vratio.a kome da ga vratim kad sam ga nasao.ispostavilo se da je mob od neke djelatnice soping centra a kamera je to sve vidla.sud prihvatio da sam ga ukrao a nisam.sad znan.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija