Jump to content

dođe mi da *******!!!!


beni

Preporučene objave

Da branitelj poludio pa se zapalio, kako neće???

Bio sam kod područnog vještaka zbog pogoršanja bolesti jer sam se pretvorio u zombia od tabletina, ptsp.

On me snimi, popriča samnom 15 minuta, detaljno je rpoučio papire i kaže; peijatelju vidim da si koma predložiti ću 100% opću.

ja kežem nemoj daj profesionalnu da mogu raditi jer ako ne radim onda sam još gore, posao ok. kod prijatelja.

On se složi.

za nepuni mjesec dana u monistarstvu mi riješe predmet, kažu neko dao požurnicu, nemem pojma tko.

i rješili me tako da su me vratili na staro 30/70.

vještak se čudom načudit ne može a ni ja ni kako su to riješili i kako tako brzo?

kome se piše i tko rješava žalbu, hzmo ili ministarstvo?

pomagajte jer sad sam pred eksplozijom!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalba ide Središnjem uredu HZZMO u Zagrebu, Mihanovićeva 3, ali MOBMS vrši revizijski dio. Znači preko svog Područnog ureda u roku 15 dana podneseš žalbu. Nije neka utjeha, ali nisi jedini koji su ostali na starom postoku. Sad se lagano smiri, prošetaj i koliko god je to teško u ovom trenu za tebe, malo prilegni. Ako bude još kakoivh nejasnoća piši.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znači revizioniraju se oni koji su i dali ocjenu, baš je to fer.

sad sam zvao kod taborskog, teta kaže da je netko usmeno zamolio t. da požuri, pojma neman tko i tko zna za to, i da u pravilu takve požurnice odbijaju.

pa da pludim tko je to mogao požurit i tako skrenut pažnju na mene.a oni to strašno vole

koliko se čeka sa tom žalbom i revizijom?

jel kome uvažena?

što će mi onda vještak koji me vidi ako su pametniji oni koji samo čitaju , ako čitaju, papire?

ne znam sav sam zbunjen, a izlaz ne vidim, ponekad zažalim za maskirnom i šumom, ma koliko me kod to sad košta

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

flak

Profil

Pošalji poruku

Re: re #20

Veteran

 

 

Registriran: 17.11.2006

Mjesto: osijek

Broj objava: 240 evo meni su povisili nakon žalbe omjer.4 mjeseca čekanja ali isplatilo se.i napominjem da sam sam pisao žalbu.bez pravnih caka nego onako po seljački.

 

Objavljeno: 15.5.2008 21:27

 

Evo Flak kaže da je uspio, zamolio sam ga da pomogne onim braniteljima koje eto kao tebe to sljeduje, ali valjda nije tu. No to su rijetki slučajevi da se žalbom nešto više postiglo, ali uvijek valja probati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

beni je napisao:

On me snimi, popriča samnom 15 minuta, detaljno je rpoučio papire i kaže; peijatelju vidim da si koma predložiti ću 100% opću.

!!

 

Taj tvoj vještak je još i dobar, ovaj moj niti je čitao moje papire - barem ne ispred mene ( a bilo ih je barem pola kg )- niti je usporedio originale s kopijama, niti je s meneom pričao 2 do 3 minute svega ( maxsimum ! ), a u kancelariju sam ušao i izašao sve skupa za manje od 5 minuta. A o snimanju da ne i pričam - ne znam možda me je i snimao ali ja nisam primjetio ( naravno ne mislim na skrivenu kameru ) Kažem dvije tri rečenice i to je sve !

I nije mi rekao ništa, što je predložio, nije htio.

 

E, sada to je ono iz predhodnog posta, pravilo je da nema pravila !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija