Jump to content

pomoć u vezi oduzimanja vozačke dozvole


katy888

Preporučene objave

pozdra svima!

molim za pomoć!

 

situacija je sljedeća:

 

prije 6 mjeseci zaustavila me policija... napuhala 0,67 ( 10 % tolerancije o,57 tako piše u zapisniku ... oduzeta vozačka , za dva dana otišla po nju....

 

u zapisniku piše oduzimanje vozačke na 3 mj, 3 kaznena oda i novčana kazna od 2000 kn.

 

Studentica sam i nisam mogla a ne mogu i sada da kaznu platim... nisam znala da mogu pisati prigovor....( glupača :-?:-?:-?:-?:-? ) usto to mi je prvi prekršaj u 5 godina vožnje....

 

danas sam dobila poštu u kojo me se poziva na dodjem u policijsku upravu gdje će mi se piti žig ....

 

moje pitanje je .... što to znači ?

 

hoću li biti pozvana na sud ?

 

što se može dogoditi?

 

unaprijed hvala! :namiguje::misli::misli::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ono što ja znam jest da ako se odazoveš policijskom pozivu udariti će ti žig u vozačku i od datuma koji ti bude upisan tece ti 3 mjeseca.

Ako žalbu nisi pisala u vremenu predviđenom za to smatra se da si odustala od svog prava na žalbu te se automatski smatraš krivom. Sumnjam da će te više zvat na sud radi tog slučaja.

Može ti se dogoditi puno toga i ništa od svega...

Ako ne platiš kaznu ona ti se može zamijeniti zatvorskom kaznom, cca dan 300 kn ako sam u pravu. Isto tako možeš pokušat izbjegavat plaćanje pa vidit što će se dogodit. Možda ne budu imali mjesta u zatvoru za tebe.

Ja neznam što bi ti savjetovao.

Rekao bih ti da kaznu ne plaćaš, jer što sve oko nas hoda a odavno je trebalo biti u zatvoru doživotno, ali ne bih htio da imaš neugodnosti stoga postupi kako ti smatraš da je najbolje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija