Jump to content

umjetna oplodnja


darla_

Preporučene objave

Nema jednog zakona koji uređuje ovo što pitaš, već je taj postupak (IVF) sastavni dio usluga iz obveznog zdravstvenog osiguranja, sa pripadajućim lijekovima iz Osnovne liste lijekova. Ukoliko imaš nekakvo konkretno pitanje, pucaj, ukoliko nemaš, sve ostalo će ti objasniti tvoj izabrani doktor ginekolog, primarne zdravstvene zaštite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno, pojma nemam, moguće da bi moglo biti problema obzirom na medicinsku indikaciju koja je izdefinirana u tzv "plavoj knjizi", no nema razloga da ti tako nešto ne provjeri tvoj izabrani doktor ginekolog primarne zdravstvene zaštite, pa ću biti slobodan uputiti te na njega, naime ukoliko je tako nešto i izvodljivo, on je nadležan za izdavanje uputnice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam da se o tome bilo raspravljalo jos 2004. godine i ne znam gdje je stalo...

 

pitala sam ga i kaze da nema pojma o tome jer nikad nitko takvo sto nije trazio, ali misli da to mogu traziti zene starije od 27 godina pod uvjetom da same pronađu donatora.

 

sto je krajnje bezveze buduci da ta osoba onda moze traziti roditeljska prava nakon rođenja.

 

osim toga, zivjeti sa spoznajom da je neki kolega ili frend, otac tvog djeteta, nije bas...

 

probat cu pitati na rodi

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija