Jump to content

raskid darovnog ugovora


farjasna

Preporučene objave

MOLIM POMOĆ!

Suprug i ja smo u braku 15 godina. On je nasljedio stan svoje pokojne majke koji je DAROVNIM ugovorom prenio na našeg sina

koji sada ima 8 godina. Prije par mjeseci meni je DAROVANO zemljište na kojemu namjeravamo sagraditi kuću jer živimo u dvosobnom stanu,a imamo i kćer od 14 godina. Našli smo se

u bezizlaznoj situaciji jer smo otkrili da taj stan koji posjeduje sada moj sin ne možemo prodati iako sam ja, majka

zakonska zastupnica to voljna učiniti. Stan želimo prodati jer tako ne moramo dizati kredite i dovesti se u tešku materijalnu situaciju. MOLIM POMOĆ, ZA RASKID DAROVNOG UGOVORA !

Unaprijed hvala,

farkascool@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVALA NA ODGOVORU, ALI SAM I I SAMA PROČITALA OVAJ VAŠ ODGOVOR. SIGURNO POSTOJI U PRAKSI NEŠTO ZA RASKID JER PORED ŽIVIH RODITELJA TJ. SKRBNIKA DJETETA KOJI JE JOŠ K TOMU DAROVAO STAN DJETETU TO NIJE MOGUĆE NAPRAVITI. OVDJE SE RADI O PRISKRIBLJIVANJU VEĆEG MATERIJALNOG STATUSA DJETETA. NEZNAM NI SAMA KAKO BIH SE DOVELA U TEŠKO MATERIJALNO STANJE, DIZANJEM KREDITA, A IMAM GOTOVE NOVCE! ŠTO MI PREDLAŽETE!

POZDRAV OČAJNI RODITELJI !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija