Jump to content

šteta nastala greškom Elektre


pepsi

Preporučene objave

Greškom Elektre (puštanje prejakog napona) došlo je do oštečenja i pregaranja mojih kućanskih aparata. Od strane Elektre popisali su aparate koji su pregorili, šteta je velika,U Elektri sam dobila informaciju da će oni nadoknaditi popravke tih aparata. Ali npr. kombi bojler za c.grij i toplu vodu na plin nemogu popraviti jer tog tipa servis više ne postoji u Zgbu. Dakle moram kupiti novi bojler (cca 7000 kn) aparate moram ja nositi i prevažati na popravke, danima imam okupacije sa svim tim. Za kupnju novih aparata npr. telefona oni priznaju umanjenu vrijednost za starost aparata. ali moji aparati su meni svi vredjeli i za mene imaju takovu vrijednost , dok nije od strane Elektre došlo do oštečenja. Imam li pravo i na naknadu za pretrpljeni strah i stres od svega toga, te za izgubljene dane i sate za ishodjenje svih popravaka, i mogu li tražiti nove aparate??? Zašto da ja popravljam skupi televizor star samo 4 god. zato što mi ga je pokvarila Elektra?? isto tako i druge aparate, te isto moram sama sve to financirati i čekati da dobijem povrat novca i još umanjen????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija