Jump to content

izvanbračna veza .......


nina30

Preporučene objave

BOKIĆ SVIMA KOLIKO VAS IMA !

evo da ne duljim pošto sam na ovome linku prvi puta pa se baš ne snalazim...imam jedan problem u vezi sam 4 god.živimo skupa u mome stanu , on je čak i rastvaljen i ima dijete , al me zanim akad bi prekinula sa njime jel bi morala svoj stan ,tj,sve šta sam ja uložila dijeliti sa njime i koje su procedure.... HVALA VAM !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izvanbračna zajednica izjednačava se s bračnom nakon 2 godine zajedničkog života, ako sam dobro zapamtila.

Dakle, nakon 4 godine života u istom kućanstvu, to je isto kao da ste potpisali onaj papirić, tj. udali se.

No, ako je stan Vaš još od prije početka zajedničkog života, to je isto kao da ste u brak unijeli stan - dakle, ne dijelite ga s dečkom ako prestanete zajedno živjeti kao što ne bi ni s mužem kad bi se razveli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ubacujem se samo zbog jedne informacije,

ako ja živim u stanu sa dečkom više od dvije godine to se tretira kao da živim u izvanbračnoj zajednici,koliko sam shvatila...

Pitam jer mi neke osobe govore kako bespravno živim sa svojim dečkom i prijete kako če me prijavit...

Dakle,po tome meni nitko a pogotovo dečku nemogu ništa jer živino u legalno u vanbračnoj zajednici,ne?

Samo je jedini problem što ja nisam prijavljena na toj adresi na kojoj živim(no taj je najmanji)

ZNAČI,NE KRŠIMO NIKAKVE ZAKONE(jedino da smo maloljetni a daleko smo od toga),zar ne?

:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pettit je napisao:

Ubacujem se samo zbog jedne informacije,

ako ja živim u stanu sa dečkom više od dvije godine to se tretira kao da živim u izvanbračnoj zajednici,koliko sam shvatila...

Pitam jer mi neke osobe govore kako bespravno živim sa svojim dečkom i prijete kako če me prijavit...

Dakle,po tome meni nitko a pogotovo dečku nemogu ništa jer živino u legalno u vanbračnoj zajednici,ne?

Samo je jedini problem što ja nisam prijavljena na toj adresi na kojoj živim(no taj je najmanji)

ZNAČI,NE KRŠIMO NIKAKVE ZAKONE(jedino da smo maloljetni a daleko smo od toga),zar ne?

:-?:-?:-?

 

ma kakvo kršenje zakona :smijeh:

pusti te babe koje nemaju pametnijeg posla pa pričaju gluposti :smijeh2:

što će one prijaviti? zaljubljeni par? :ljubav: komu? RTL televiziji? Emisiji "Sve za ljubav?" :brije:

Ma što se brineš... :-D

Btw, izvanbračna zajednica je zajednica koja traje najmanje 3 godine (ne 2), i nakon toga proizvodi sve pravne učinke kao bračna.

 

Dakle, samo vi bez brige uživajte u vašoj ljubavi :ljubav:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

 

ma kakvo kršenje zakona :smijeh:

pusti te babe koje nemaju pametnijeg posla pa pričaju gluposti :smijeh2:

što će one prijaviti? zaljubljeni par? :ljubav: komu? RTL televiziji? Emisiji "Sve za ljubav?" :brije:

Ma što se brineš... :-D

Btw, izvanbračna zajednica je zajednica koja traje najmanje 3 godine (ne 2), i nakon toga proizvodi sve pravne učinke kao bračna.

 

Dakle, samo vi bez brige uživajte u vašoj ljubavi :ljubav:

Floki daj pogledaj PM pliz :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija