Jump to content

Djeca poginulih...


legija27

Preporučene objave

Dobar dan!!! Prošle godine prodali smo stan koji nam je bio dodjeljen kao obitelji poginulog hrv.branitelja. Budući da je od djece svatko krenio svojim putem (udaja, vlastita obitelj) zanima me da li ako sada trenutno nismo zbrinuti svojim vlastitim stanom/kućom, da li imamo ikakvo pravo od države kao djeca poginulog. S obzirom da je zajednički stan prodan???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

naravno, uključujući i vaše unuke i praunuke.gle,moja sućut zbog gubitka i cijenim žrtvu vašeg oca/supruga, ali ne može država u nedogled sve servirati.povlastice proizišle na osnovu domovinskog rata odnose se na uzdržavanje i školovanje malodobne djece/supruge/roditelja i punoljetne djece koja se redovno školuju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa, Jackal, niste baš nabrojili po kojem slovu zakona...pa vam ovo i nije trebalo. Da je država ispala kako treba mislim da bi svatko normalan uživao plaćati privilegije. Ovako, nit država, a privilegije - kako kome.

Iskreno, Legija, mislim da ste ispucali što ste imali s tim stanom, to kažem iz iskustva.

Ali, možda će se naći neki pravnik koji zna slovo zakona po kojem bi se moglo nešto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija