Jump to content

Darovnice za stanove


vukovar

Preporučene objave

Molio bih ako tko zna u kojoj je fazi dodjela darovnica za stanove u Vukovaru hrvatskim braniteljima koji na to imaju pravo,jer uredba o dodjeli darovnica je donešena još 2005 godine ,a koliko mi je poznato u gradu Vukovaru nitko još nije dobio darovnicu,dok u Borovu je nešto krenulo,sve mi to ide jako sporo.

Molio bih odgovore onih koji su upućeni u to i ako ima nekih telefonskih brojeva na koje bi se moglo interesirati o darovnicama.

Hvala puno na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas sam bio u uredu za prognanike u Fini,gdje su rekli da oni još ne odrađuju za grad Vukovar ništa,jer grad nije dostavio potrebnu dokumentaciju za uknjižbu prava vlasništva na stanovima u korist Republike Hrvatske , a u ožujku sam upitao pročelnicu u gradskom poglavarstvu Vukovar gđu.Pavicu Filkovac kada će poslati dokumentaciju ,a koja je odmah odgovorila da je grad Vukovar 18. rujna 2007. god. dostavio nadležnom ministarstvu putem Regionalnog ureda u Vukovaru potrebnu dokumentaciju za uknjižbu prava vlasništva na stanovima u korist Republike Hrvatske, i to za stanove za koje su hrvatski branitelji podnijeli zahtjev za darovanje.

E sad mi nije jasno tko tu laže koga,ako mi tko može reći

kojim postupkom (redosljedom) ide darovanje.

Ako uzmemo da je pročelnica napisala istinu,gdje bi moglo zapeti,u gruntovnici i općinskom odvjetništvu nisu zaprimili ništa jer trebaju dobiti iz ureda za prognanike,a oni tvrde da nisu zaprimili i sve se vrti u krug.

Ministarstvo sam zvao ,ali nitko mi ne odgovara u pravnoj službi za stambenu problematiku.

Pa molim neko mišljenje ili upute kako da izađem sa birokracijom na kraj. :-?

Bog!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar je napisao:

Danas sam bio u uredu za prognanike u Fini,gdje su rekli da oni još ne odrađuju za grad Vukovar ništa,jer grad nije dostavio potrebnu dokumentaciju za uknjižbu prava vlasništva na stanovima u korist Republike Hrvatske , a u ožujku sam upitao pročelnicu u gradskom poglavarstvu Vukovar gđu.Pavicu Filkovac kada će poslati dokumentaciju ,a koja je odmah odgovorila da je grad Vukovar 18. rujna 2007. god. dostavio nadležnom ministarstvu putem Regionalnog ureda u Vukovaru potrebnu dokumentaciju za uknjižbu prava vlasništva na stanovima u korist Republike Hrvatske, i to za stanove za koje su hrvatski branitelji podnijeli zahtjev za darovanje.

E sad mi nije jasno tko tu laže koga,ako mi tko može reći

kojim postupkom (redosljedom) ide darovanje.

Ako uzmemo da je pročelnica napisala istinu,gdje bi moglo zapeti,u gruntovnici i općinskom odvjetništvu nisu zaprimili ništa jer trebaju dobiti iz ureda za prognanike,a oni tvrde da nisu zaprimili i sve se vrti u krug.

Ministarstvo sam zvao ,ali nitko mi ne odgovara u pravnoj službi za stambenu problematiku.

Pa molim neko mišljenje ili upute kako da izađem sa birokracijom na kraj. :-?

Bog!

 

Ako si išao kod onog A.Drmića,i ako ti je taj nešto obećao,to okači mačku o rep.Jesi vidio kako su onoga brata

po oružju istjerali iz stana,e tako imaju namjeru svih zaje...Dok mu neko ozbiljan,ali vrlo ozbiljan ne dođe u kancelariju i zaključa vrata za sobom malo toga će se rješiti.Ali on je tek karika u jednom smrdljivom lancu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar je napisao:

Nisam bio kod njega ,već kod gđe. Šajtović koja je zadužena za darovnice ,a ona nema pojma kad će se rješavati.

Što se tiće stana i mene su izbacili iz stana , ali su mi dali drugi bez mita.

Bog

 

Aj dobro,baš mi je drago da si ga dobio. Jel manji od prvog?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija