Jump to content

opcina prijeti bagerima


pupuc

Preporučene objave

Prije 5 godina kupila sam imanje na podrucju posebne drzavne skrbi a u blizini Biograda opcinjena obecanjima za poticaj mladim obiteljima u naseljavanju takovih podrucja.Prodala sam veliki stan u Zagrebu na Jarunu i s pozamasnom svoticom kupila imanje unisteno poslijeratnim zbivanjima.Okucnica se sastoji od 1724m2 odkupljenog zemljista i oko3000m2 zemljista u drzavnom vlasnistvu koje bivsi vlasnik nije stigao legalizirati iako ga njegova obitelj koristi preko 150 godina.Za legalizirani dio takoder nije stigao srediti dokumentaciju pa sam to ucinila ja najprije kao opunomocenik a kasnije i kao kupac i to sklopivsi ugovor s opcinom Benkovac.Sada je moje imanje podpalo pod novoizmisljenu opcinu Polaca pa su lokalni serifi odmah pozurili s otimanjem zemljista koje je u 150 godina dugom posjedu.U tu svrhu kum nacelnika opcine samljeo privatnim bagerom masline,bademe,ogradene vrtove svih onih koji su u Srbiji a stradao je i dio betonskog zida i moga imanja dok sam otisla po djecu u vrtic.Pozvala sam i policiju...Plodnu zemlju iz navezenih vrtova isti kum s bagerom je odvezao svojim kamionima i preprodao.Meni su "slucajno"potrgali cijevi za vodu pa smo jednom ostali bez vode23 dana u komadu,pa i za Bozic,i za Novo godinu...bio je i RTL...Sad me prisiljavaju ili da platim neke nebulozne cifre ili da ce me tuziti jer nedam na zemljiste koje unutar betonskih zidova moga imanja.Masu ishodovanim lokacijskim dozvolama...Ovakve situacije opcina Benkovac rijesavala je otkupom onoga tko je u posjedu i to od 1 do 19 kuna.Koja je sad moja situacija????Mogu li oni sad nas koji smo tu jednostavno mljeti bagerima i nase okucnice koje se ureduju stoljecima ravnati a zemlju odvoziti???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija