Jump to content

u tužbi sam pomoooć!!


mare18

Preporučene objave

suprug i ja smo tuženi da smetamo posjed nakon 5god.što smo u vlasništvu terena na kojem smo pravili kuću u kojoj sada i živimo.navodno dijelom terena je prolazio nekada kolni put koji su koristili susjedi,koje ja u životu nisam vidjela.mislim znala sam da ta šuma pripada dotičnima ali one nikada tamo nisu dolazile a to tvrde i drugi susjedi.no one su ,pošto je to malo selo a mi smo "fuešti",uspjele na sud dovesti svjedoke koji su tvrdili da je tu prolazio put i da je jedan od njih gospođama izvlačio dvra iz te šume sa kamionom .to je jednostavno ne moguće pogotovo u poriodu dok smo mi pravili kuću jer je na terenu bio građe.materijal.vještaćenje je prošlo tako da je vještak predložio dogovorno riješenje o pravu služnoti puta. sada ja saznam od svoje odvetnice da tužitelji imaju u vlasništvu teren,koji se nadovezuje sa tom ćesticom koja graniči sa našim terenom a ima izlaz na glavni javni put.zanima me da li se tim može riješiti tužba u našu korist i koliko to sve mijenja na stvari tu tužbu?? molim vas da mi se javite s vašim mišljenjima.zahvaljujem :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija