Jump to content

Help--stari ili novi zakon--alkohol


sailor

Preporučene objave

Vjerovatno ovakvih primjera ima na tisuće, ali uistinu nisam upoznata sa starim ili novim zakonima o prekrašajima.

 

Naime, prošle godine sredinom 11.07 utvrđeno mi je alkotestom 0.77 promila u krvi.

 

U roku sam se poslala prigovor na Policijsku upravu Zagrebačku, gdje sam pobijala da koncentracija alkohola u krvi, nije točno utvrđena,i lijepo ih zamolila da mi sva pismena šalju na moju privremenu adresu u Zagrebu, jer sam inače prijavljena u drugdje.

 

Danas nakon manje od godine dana došao mi je poziv na Prekršajni Sud.

 

Kako trenutačno i nemam auto, i čekam novo vozilo početkom siječnja 2009 godine, ukoliko i ostanem bez vozačke dozvole neće mi mnogo značiti, no kazna koju bi trebala platiti ne znam kolika je, jer ne znam u koji prekršajni zakon spadam NOVI ili STARI.

Kako čitam ovdje na Legalisu ja definitivno spadam u stari zakon: dakle 3 kaznena boda, novčana kazna od 1000 do 2000 kn i 3 mjesec bez vozačke.

 

Stoga mislim da bih mi bilo najbolje odgađati Sud, ili se pokušati nagoditi, no ne znam na koji način????

 

 

-kakav dokument moram poslati da bih odgodila raspravu????

 

-je li postoji mogućnost nagodbe sa Sudom, uzmite mi vozačku, a novac ću odraditi kroz rad za opće dobro???

 

Molim Vas pomozite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija