Jump to content

nasilje u obitelji


nn001

Preporučene objave

Pozdrav!

Evo ukratko cu ispricati slucaj, pa me zanima sto i kako dalje.

 

Protiv mene je pokrenuta prekrsajna prijava zbog sljedeceg cina.

U kucanstvu zive cetri osobe.

Jedna od tih osoba (protiv koje je vec prije voden postupak i donesena presuda o nasilnickom ponasanju,uz minimalnu kaznuć)je nasrnula na drugu osobu (vetbalno i prijeteci), sto sam ja cuo, te dosao do te osobe, pokusajavajuci zaustaviti daljnje maltretiranje (bilo je fizickog kontakta s moje strane, no ne ikakvog udaranja i sl.).

Druga osoba iz kucanstva, naziva policiju i mene prijavljuje kao zlostavljaca.

Pred policijom izajvljujem ovo sto i ovdje navodim, no ovi dvoje sloze pricu kako sam ja taj koji ne napao.

Treca osoba koja je bila napadnuta, iz straha zbog napadace ne zeli ista reci, ili ce iz istog razloga reci protiv mene (napominjem, opet pod utjecajem i prijetnjama napadaca tj.roditelja, dok sam ja brat koji je pokusavao zastiti).

 

E sada, posto je situacija za mene bizarna, ne osjecam se kriv, niti mislim da mogu biti kriv, zanima me kako se braniti pred sudom, jer ocito da cu morati.

 

I nadalje, dali je dovoljan njihov iskaz, koji je dogovoren da bude takav kakav je i orjentiran protiv mene, il ce se u dokaznom postupku traziti nesto vise.

Kako se mogu obraniti od laznog svjedocenja, koje je krenulo od samog pocetka situacije. Ne pada mi na pamet dovoditi neke izmisljene svjedoke da svjedoce u moju korist, taman i da to pomogne.

 

Zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija