Jump to content

jaz medu braniteljima


jaz

Preporučene objave

Neznam da li je ovoj temi ovdje mjesto,ali poslije par dana citanja ovih postova morao sam se prijaviti i napisati nesto.Mi branitelji puno puta nemozemo sami rjesiti svoje probleme pa nam je potrebna pomoc drugih,ali ovdje se puno puta rasprave odvedu u krivom smjeru,pocne se sa optuzbama vrjedanjima,dotle dok modelatori ne zatvore temu.Mi pokusavamo ostvariti svoja prava ali kad neuspijemo,nisu nam drugi branitelji krivi nego administracija,drzava,i sl.Mnogi od nas su zakinuti u mnogocemu,ali netrebamo one koji su ostvarili svoja puna prava legalnim putem,kriviti.I sam sam slucaj gdje sam zakinu za omjer rat mir,invalidnost...,znam ljude koji su legalno rjesili svoje statuse,bez muljaza,ostvarili zasluzeno mirovinu,sa vecim,i najvecim omjerima,cekaju rjesenja DLP-a,ili su ih docekali,poznajem ih isretan sam zbog njih.A oni koji su stekli mirovinu na tudim mukama,ti ce se kad-tad probuditi u znoju,u griznji savjesti.A mislim da takvi ljudi ni neposjecuju ovakve forume.Misljenja sam da netrebamo sami izmedu sebe praviti jaz,nego trebamo biti sloznii od pomoci jedni drugima ako mozemo.Nadam se da se modelator nece ljutiti zbog ove teme i da cu pronaci dosta istomisljenika. :palac::pljesce::vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdravljam i podržavam svaku tvoju riječ, hvala :zivili:

 

Evo u zadnje vrijeme i nisam tako često na forumu, ali evo ovih zadnjih dana vidim da se nastavlja već davno počete rasprave.

Eto otako sam pročitala postove osoba zbog kojih se teme zaključavaju i ja sam došla u situaciju da ovakav post jedan napišem. pa sam malo stala i razmislial, da možda ne trčim pred rudo, da eto čisto postoji jedna osoba pod različitim nic-ovima i samo okolo sije li sije. Krivo mi je što se par tema zaključalo u kojim sam i sama učestvovala u raspravi, ali mislim da nisam doprinijela katanac, nego kroz šalu da se pređe preko istog. No, međutim katanac je stigao.

Najmanji problem je ponovno napisati napisano i raspravljati, ali treba mudru zboriti, ah valjda dođemo pameti.

Samo jedno "Janko Janka nikada nije gurao pod zemlju, nego iznad ga dizao, mada nije zasužio. Ja ovim ne želim reći da se zasluge ne gledaju, nego ljudi moji budimo Hrvati i katolici, to svi znamo. Svako dobro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drago mi je da imam istomisljenika na ovom foruumu koji je od sve opce vaznosti za sve nas,jer puno puta mozemo sami sebi prije pomoci nego sto to administracija ove nase drzave napravi.Budimo ono sto jesmo,a ne netko drugi,pomazimo si,a one sto provociraju,njima jednostavno nedozvolimo da to nastave.POZZ :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jaz, apsolutno te podržavam i hvala ti što si se potrudio da otvoriš ovu temu. Samo ja ne mislim da generalno postoji jaz među braniteljima, nego ovo sto je arci napisala, da postoje smutljivci sa različitim nickovima kojima je stalo da unesu jaz među branitelje. Pa svjedoci smo raznoraznih umrežavanja po raznoraznim forumima i stranicama (pogledajmo nedavni prosvjed facebookovaca) sa ciljem stvaranja negativnog ozračja prema nečemu što nekoj političkoj opciji ne paše. A jednoj političkoj opciji ne paše da branitelji uopće postoje. Zato ne nasjedajmo na provokacije, a moderator je tu da odstrani one koji ovdje izazivaju mrđnju i podjele, a nisu tu da bismo pomogli jedni drugima, kao branitelj branitelju...

Pozdrav svima i idimo u susret Božiću čista srca i bistra uma, ne dozvolima da nas dijele...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se sa svima koji su komentirali temu sloge branitelja na forumu,ali mislim da trebamo slogu i u svakidašnjem životu, a ne samo u ovom virtualnom svijetu.Sloga nam je potrebna više nego ikad.Imamo pogledajte toliko braniteljskih udruga, a mogli bi imati dvije i bilo bi dovoljno.Što nas je više na okupu jači smo, a ovako mislim da smo razjedinjeni, a to nekome odgovara.U novoj godini želim svim forumašima da se druže što više i da jedan drugom pomognu u ostvarivanju svojih prava, jer zajedno smo jači.Sretan i blagoslovljen Božić želim svim braniteljima i njihovim obiteljima.Nadajmo se da će idući Božić biti dočekan u boljem ozražju za nas.

 

Lijep pozdrav :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima,ja sam se javljao par puta sa temama,mislim da je Hrvatski Branitelj kao pojedinac nemoćan da ostvari i ono malo "prava" što mu pripada ,to znam iz vlastitog iskustva.

10000 udruga kojima je bitno samo brojnost članstva a dalje nije bitno.

Ne prozivajući nikoga nismo svi jednaki neki su JEDNAKIJI,

Stekao sam dojam da smo i MI sami krivi toj situaciji,onaj poznati Hrvatski jal.

POZDRAV HRVATSKIM BRANITELJIMA MA GDJE BILI

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi zakoni sa pravima koja imaju branitelji nisu donešeni zbog njih samih,tj. oni su u drugom planu.Uz branitelje je se prikrpila cijela svita,možemo reći jedan cijeli gradić ljudi koji prima plaće,uplaćuju im se doprinosi,dnevnice,putne troškove,uredske materijale i opremu...Da tu spomenem i intelektualce,doktore kojekakve komisije,njihove naknade.Kada bi se to sve ukinulo i ti novci podjelili braniteljima,svi bi bili prezadovoljni imali bi pristojne mirovine oko 1600 eura i invalidnine od 500 eura.Svi bi invalidi bili odmah stambeno zbrinuti u prvoj godini.Umjesto te i takve svite trebalo bi raditi 10 ljudi i oni ne bih imali posla za cijeli dan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija