Jump to content

oštečenje!


scampy

Preporučene objave

zbog teže bolesti i više operacija zatražio sam na mirovinskom utvrđivanje tjelesnog oštečenja i utvrđeno mi je ukupno 100% oštečenje na koje nemam pravo naknade jer je nastupilo kao posljedica bolesti?

-mući me to što mi ne daju naknadu?

a osim toga interesira me da li je to invalidnost ili šta već?

-ako nije kako na temelju toga mogu dobit invalidnost?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vještaci mirovinskog mjerodavni su za utvrđivanje invalidnosti kao i tjelesnog oštećenja.inače tjelesno oštećenje ne vještače ako uzrok nije ozljeda na radu ili profesionalna bolest(osim na vaše traženje što morate platiti.naknada za TO isplaćuje se samo po ova dva uzroka.Čudno je da vam nije prvo vještačena invalidnost,a u svakom slučaju presuhi su podaci za kvalitetniju pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako ja sam operirana i bila sam na medicinskom vještačenju za utvrđivanje postotak tjelesnog oštečenja tj. invalidnost (tjelesno oštečenje=invalidnost)i utvrđeno mi je 80%, i po nikakvoj osnovi nemam ja pravo na nekakvu naknadu, ali zato ima pravo onaj ko me uzdržava. To je za sada moja majka i ona prima 700 knza uzdržavanje invalidne osobe. To je iz moga iskustva ako netko ima drukčija neka kaže, pa možda saznamo nešto više

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija