Jump to content

Vozia 185 km/h gdje je ograniceno 80 km/h


d13

Preporučene objave

evo ovako 6mj.2007 godine vozia sam prema Zagrebu-autoputom,i na mostu-viaduktu prije ulaza u Karlovac,zaustavili su me presretaci da sam vozio 185km/h gdje je ograniceno 100km/h(sad u rjesenju pise 80km/h).. i normalno sad je kazna 2000 kn , i 3 mjeseci bez dozvole,jel mogu kako pobijati ovo rjesenje posto je snimljeno Traffivision.. i e da neda mi se ici zbog toga u Karlovac ako me budu zvali,ipak mi je udaljen 300km ,sta je najgore na autoputu uopce nisam vidia taj znak ogranicenja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tražite snimku na uvid, ali koliko se sjećam na onom dijelu autoceste gdje nema zaustavne trake brzina jest 80 km/h.

 

Pišite prigovor, podlježete starom Zakonu o prekršajima, zastara u 6/09 + 1 godina ako kaznu izreče visoki prekršajni sud.

 

Za saslušanje na sudu ne trebate ići u nikakav Karlovac. Nadležan će vam biti sud po mjestu vašeg prebivališta. Prigovor se šalje postaji koja je izdala prekršajni nalog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ljutko je napisao:

nedostaje podataka za suvisli odgovor

 

 

kako se tocno zove papir na koji vas kaznjava - da li je to prvostupanjska ili drugostupanjska odluka

 

kada je donesena

 

 

 

Zove se prekršajni nalog,donesen je u 6 mjesecu 2007 , prije 2 dana mi je isporucen , ja mislim da je prvostupanjska odluka,jel dovoljno da napisem zbog krivog utvrdenog cinjenicnog stanja , ili nesto drugo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podloga je napisao:

Za takvu brzinu bi trebalo Vas kazniti sa barem 5 godina oduzimanja vozačke dozvole

 

 

Gospodine ja svoju brzinu prilagodavam uvjetima na cesti,i automobilu u kojem sam trenutno,i svjestan sam toga da pri tim brzinama nema pogreski ,ali iz svoga vozackog iskustva mene su vise puta drugi ugrozili svoje nespretnom voznjom ,nego ja druge,ali ovaj forum nije mjesto za raspravljanje o voznji na autoputu, nego potrebna mi je pravna pomoc,ili savjet

 

 

Znaci jel mi moze tko reci sto da tocno napisem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija