Jump to content

nagađanje i pretpostavka


FRANJO/FRENKI

Preporučene objave

dali bi mi netko htio izračunat otprikike mirovinu za slijedeču situaciju.Policajac 21god u mupu,status rvi 20%

zbog ptsp-a pod pretpostavkom profesionalnog oboljenja? i najnižeg omjera rat/mir znači 20 rat ostatak mir.kolika bi bila mirovina,jar računam da od toga neme goreg sve druge opcije mogu biti samo bolje?

ako nekome nedostaje neki podatak za izračun samo nek pita i objavit ču. Vjerujem da mnoge kolege imaju isti problem jer smo generacijski svi koji smo u punoj snazi za rata otišli na front u mupu sada za mirovinu bilo kao rvi ili prijevremenu policijsku.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

darkoh je napisao:

ako si policajac to bi onda trebao biti vojni čin stožerni narednik, znaći profesionalna, dragovoljac, hrvi, mirovina bi za 20/80 mogla biti oko 3.500,00 kuna, možda i malo viša ali zavisi kolika bi ti bila civilna mirovina, jer je 80 % civilnog dijela dosta puno. :kavica:

imam zvanje viši policajac znači časnički namjesnik koliko sam prokužio surfajuči po legalisu.to sam si sam uzeo najlošiju opciju kao pretpostavku kako bi mogao proč jer sva znanja prikupljam uglavnom sa ovih stranica.

tebi prijatelju najljepša hvala. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno bi dobio 30-70 omjer (nije 100% sigurno jer ratni put je isto važan).

 

Mirovina bi svakako bila veća od policijske prijevremene, a ako budeš nezadovoljan iznosom mirovine, nakon cca godine dana možeš uz nastavak liječenja obnoviti postupak i ponoviti procjenu radne sposobnosti ukoliko dođe do pogoršanja bolesti.

 

Naravno, invalidska braniteljska mirovina ima i svoje lošije strane za branitelje (upitna vozačka dozbola, dozvola za držanje-nošenje oružja se vraća (ukoliko je imaš), moguće revizije..................)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrljavac je napisao:

Vjerojatno bi dobio 30-70 omjer (nije 100% sigurno jer ratni put je isto važan).

 

Mirovina bi svakako bila veća od policijske prijevremene, a ako budeš nezadovoljan iznosom mirovine, nakon cca godine dana možeš uz nastavak liječenja obnoviti postupak i ponoviti procjenu radne sposobnosti ukoliko dođe do pogoršanja bolesti.

 

Naravno, invalidska braniteljska mirovina ima i svoje lošije strane za branitelje (upitna vozačka dozbola, dozvola za držanje-nošenje oružja se vraća (ukoliko je imaš), moguće revizije..................)

 

 

Gospodine moderatoru Mrljavac osiječam se toliko slobodnim obratiti Vam se te nemam primjedbe na dobar savijet gore dan nasem prijatelju.

Ali dužan sam primjetiti(dobronamjerno)da su pri nama na snazi vozačke dozvole a ne "dozbole",(to ti je za onu č,ć-lekciju)

 

Nadam se da nebude opet ona spravica za zaključavanje i bum po glavi ha,ha

 

Pozdrav od Plemenitog i dalnji uspiješni rad!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na lijepim željama i, na predočenoj pogrešci koju sam zaista napravio (eto, dogodilo se jer ne gledam u tipkovnicu dok kucam, a to nije greška zbog nepoznavanja pravopisa).

 

Nije mi namjera više nastavljati prepucavanje jer to nema veze sa temom, međutim samo ću (u najboljoj namjeri) ukazati i sada na pogreške koje ste napravili tijekom pisanja posta:

 

Gospodine moderatoru Mrljavac OSIJEČAM se toliko slobodnim obratiti Vam se te nemam primjedbe na dobar SAVIJET gore dan NASEM prijatelju.

Ali dužan sam PRIMJETITI(dobronamjerno)da su pri nama na snazi vozačke dozvole a ne "dozbole",(to ti je za onu č,ć-lekciju)

 

Nadam se da NEBUDE opet ona spravica za zaključavanje i bum po glavi ha,ha

 

Pozdrav od Plemenitog i DALNJI USPIJEŠNI rad!

 

 

Eto, nije ni tako strašno ispalo. U 4 rečenice 7 pogrešaka (ima ih tu još ali nije važno ).

 

Kraj rasprave jer ovo nije vezano za temu. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija