Jump to content

sud nakon 12 mjeseci u odvjetnistvu


brckovic

Preporučene objave

Uskoro cu skupiti 12 mjeseci u uredu, pa me zanima ima li netko prakticnog iskustva s ovom odredbom Statuta HOK-a:

 

"Članak 40.

 

(1) Odvjetnički vježbenik koji je proveo godinu dana na vježbi u odvjetničkom uredu može molbom tražiti da mu se omogući obavljanje vježbe na sudu.

 

(2) Molbu podnosi izravno ili posredovanjem Komore sudu kod kojega želi obavljati vježbu."

 

Konkretno me zanima mogu li ja sad prijeci u neku firmu, odradit jos 6 mjeseci vjezbe na sudu i izaci na pravosudni?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

brckovic je napisao:

Uskoro cu skupiti 12 mjeseci u uredu, pa me zanima ima li netko prakticnog iskustva s ovom odredbom Statuta HOK-a:

 

"Članak 40.

 

(1) Odvjetnički vježbenik koji je proveo godinu dana na vježbi u odvjetničkom uredu može molbom tražiti da mu se omogući obavljanje vježbe na sudu.

 

(2) Molbu podnosi izravno ili posredovanjem Komore sudu kod kojega želi obavljati vježbu."

 

Konkretno me zanima mogu li ja sad prijeci u neku firmu, odradit jos 6 mjeseci vjezbe na sudu i izaci na pravosudni?

 

da

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija