Jump to content

zastara za prometni prekrsaj - sto sada molim savjet


dariom

Preporučene objave

Postovanje

pocetkom 1. mj 2007 sam pocinio prekrsaj, presretac me snimio da idem izvan naselja dosta brze od ogranicenja i kao dobio sam kaznu ali mi nisu tada nista dali vec sam tek krajem te godine bio pozvan na sud i donijeli su presudu da sam kriv te sam se ja zalio na to vrhovnom sudu .

 

Do danas nisam dobio nista natrag

dakle kaci me 2 godine zastare

 

da li ona ide od dana pocinjenja prekrsaja ili od prvog suocenja na sudu?

 

ako je nastupila zastara da li ja moram ista sada napraviti ili samo cekam rijesenje da je zastara nastupila?

 

plase me neki koji su dobili par mj nakon isteka zastare rijesenja da se zalba odbija i kao datum prije isteka dakle poslali su im kao sa par mj zakasnjenja ta rijesenja

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da se ne trebaš plašiti, zastara je nastupila početkom ovog mjeseca jer je prošlo dvije godine koliko je određeno tadašnjim zakonom o prekršajima. Ja sam baš jučer dobio rješenje Visokog prekršajnog suda o obustavi postupka zbog zastare. Prekršajni sud me bio proglasio krivim ali sam se žalio Visokom prekršajnom i upalilo je tj. palo je u zastaru a ona se računa od dana počinjenja prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija