Jump to content

Susjed nam "odrezao" cestu ???


spirou

Preporučene objave

Pozdrav svima....

 

vjerovali ili ne,ali u mom gradu niče velika zgrada (cca 100-tinjak stanova) preko puta moje...problem je sta je ta zgrada na parceli koja je niža od naše

 

i prilikom početka izgradnje..ŠOK

 

jednostavno su odrezali pola ceste koja ide oko naše zgrade i dolazi do ulaza..

 

kola hitne pomoći...vatrogasci...i svi ostali....imat će velikih problema za doći do zgrade,ako ne daj Bože to i zatreba...mogu se nekako provući,ali nije to to

 

sutra idem provjeriti njihovu građevinsku dozvolu i vidjeti na čijoj je zemlji put zapravo bio,ali recite mi, molim vas...zar ne postoji neki zakon koji "čuva" puteve?

 

ipak je ovo bila asfaltirana cesta kojom se ljudi služe već 22 godine???

 

ne znam jeli bitno..ali investitor i izvođač je čovjek blizak strukturama naše vlasti :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cesta se na smije dirati ako je izgrađena uz prethodno ishodovanje (barem) lokacijske i građevinske dozvole, što najvjerojatnije nije slučaj. ako je izgrađena "na divlje", investitor mora imati dozvolu za zauzimanje javne površine, koju izdaje općina/grad. ako se radi o privatnom vlasništvu, onda ne smije nikako ulaziti u posjed bez dopuštenja vlasnika, koji takvo korištenje može i naplatiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pretpostavljam da cesta ima dozvolu,s obzirom da se nije radilo o "divljoj" cesti ni zgradi...

 

radi se o zgradi sa stotinjak stanova, izgrađenoj prije 20 godina...

sumnjam da cesta koju su sagradili za prilaz zgradi nema dozvole ili da je bila na tuđem zemljištu

 

 

ništa mi nije jasno...pokušat ću danas otići pogledati dozvolu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija