Jump to content

Lažna prijava djelatnika iz Holdinga


Mihac

Preporučene objave

U ovom našem zakonu je jasno definirano da je kazneno djelo ako prijaviš nekoga lažno za nešto što isti nije učinio, a upravo to rade djelatnici Holdinga, točnije rečeno od Kraljevića.

Da razjasnim odmah u početku i u detalje da nebude zabune.

Moja žena parkira auto na mjesto koje nije obilježeno kao parkiralište i ne smeta nikome niti za ulaz, prolaz niti bilo koji članak koji je vezan za zakon o prometnoj signalizaciji, kao niti zakonu o sigurnosti na cestama i auto niti ne glasi na nju, niti na mene, a ja dobijam rješenje na svoje ime i prezime, a nisam niti vozio nikada taj auto i bio sam u drugom djelu grada, a to je lažno optuživanje.

 

Da bih točnije utvrdio gradivo i sakupio dokaze, odem na to navodno mjesto (čak su naveli i pogrešnu adresu gdje je navodno bila parkirana), parkiram svoj mercedes koji je daleko duži i širi od Tica Daewoo na isto mjesto i uzmem fotoaparat, metar i lijepo uslikam sve, a do bilo kojeg dijela od vozila do bilo koje krajnje točke nema manje od 4 metra, a u zakonu stoji da samo ako je manje od tri metra i ako smeta nekome na kolnom ili parkirnom mjestu da je manje od tri metra. Tražim sada bilo kakve oznake ili bilo što u pravilniku ili u zakonu koje bi bar malo mogle opravdati ovoga koji je uslikao sam zadnje tablice auta, poslao sliku prvoj prometnoj, a oni su na temelju netočnih i nerelevantnih podataka (dakako lažnih, jer se nigdje ne vidi niti jedna stavka prekršaja) izdali nalog za uklanjanje vozila.

I sad ja niti luk jeo niti luk mirisao, smrdim po luku i optužen sam, pa se moram dokazivati po sudovima.

Zanima me da li je još itko imao takva iskustva (čini mi se da nas ima puno), ali ja ne pristajem na ništa, jer sam uložio odmah prigovor prvoj prometnoj postaji, a oni su odbili prigovor kao neosnovani iako imam sve moguće dokaze koji dokazuju da su ovi lažovi i da muzu novac iz naivnih građana.

Da to nebude kraj dobijam od Holdinga opomenu, jer nisam njima platio uslugu odvoženja auta i to opet na moje ime i da ako ne platim da će mi sa ovrhom skinuti s mirovine iz Tvrtkove.

Ma bogati, kosorica neda popis branitelja, a bandić i ekipa iz holdinga zna da primam mirovinu, i da će mi skinuti s mirovine, bez obzira da li sam kriv ili nisam.

Ma u kojoj to državi ima, da se nekome kome nije ništa dokazano i tko nije kriv ulazi u račune banke, mirovinska primanja i da se još navede na prijedlogu za ovrhu da će mi sjesti na mirovinu do cjelokupnog iznosa.

Tu sam također odmah napisao prigovor i naveo da ako mi pokušaju nasilno skinuti i lipu s mirovine za tuđe laži da će im to biti zadnji posao u odvjetničkom uredu, jer ću uložiti i kuću i sve što imam da iste koji me optužuju za nešto završe u zatvoru.

Odgovor od tog utjerivača dugova (kako ga ja zovem od milja) nisam nikada dobio, ali imam sud kod prekršajnog suda samo za to djelo parkiranja, koje nisam niti počinio, i sad meni na pozivu piše okrivljeni, a znamo da mogu biti samo osumnjičen i da nisam kriv dok mi se ne dokaže krivnja.

Eto, tako je to u našoj državi i sad ću imati troškove za gubljenje vremena i dokazivanja nekrivnje, umjesto da oni dokažu da sam kriv, bar tako stoji u zakonu, da nitko nije kriv dok mu se ne dokaže krivnja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mihac je napisao:

U ovom našem zakonu je jasno definirano da je kazneno djelo ako prijaviš nekoga lažno za nešto što isti nije učinio

 

Netočno. Kazneno je djelo samo ako se lažno prijavi počinjenje kaznenog djela koje se goni po službenoj dužnosti. Po Vašem tumačenju se radi o prekršaju, a ne kaznenom djelu.

 

Lijepo je da imate volje i vremena za svoju obranu, želim Vam da uspijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mihac je napisao:

 

 

Da bih točnije utvrdio gradivo i sakupio dokaze, odem na to navodno mjesto (čak su naveli i pogrešnu adresu gdje je navodno bila parkirana), parkiram svoj mercedes koji je daleko duži i širi od Tica Daewoo na isto mjesto i uzmem fotoaparat, metar i lijepo uslikam sve, a do bilo kojeg dijela od vozila do bilo koje krajnje točke nema manje od 4 metra, a u zakonu stoji da samo ako je manje od tri metra i ako smeta nekome na kolnom ili parkirnom mjestu da je manje od tri metra. Tražim sada bilo kakve oznake ili bilo što u pravilniku ili u zakonu koje bi bar malo mogle opravdati ovoga koji je uslikao sam zadnje tablice auta, poslao sliku prvoj prometnoj, a oni su na temelju netočnih i nerelevantnih podataka (dakako lažnih, jer se nigdje ne vidi niti jedna stavka prekršaja) izdali nalog za uklanjanje vozila.

 

Zagrebparking ima 'mafijaški' ugovor da uklanjaju vozila parkirana na zelenoj površini.

Problem je u tome što je za njih 'zelena' površina često i kaljuža, zarasla livada, pa čak i asfaltirana površina.

Možda se o tome ovdje radi. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

felixx je napisao:

Zagrebparking ima 'mafijaški' ugovor da uklanjaju vozila parkirana na zelenoj površini.

Problem je u tome što je za njih 'zelena' površina često i kaljuža, zarasla livada, pa čak i asfaltirana površina.

Možda se o tome ovdje radi. :misli:

 

To što oni rade nema veze sa zdravom pameti.

Krvi ću im se napiti na sudu (samo ako dobijem i najmanju priliku).

 

Kako sam ovih dana ne samo ljut, bjesan, jadan, nemoćan, ogorčen i dođu mi svakakve sulude misli u moju blesavu glavu (bar oni misle da sam toliki idiot), montirao sam kameru iznad retrovizora u auto i priključio na laptop ispod sjedala, da vidimo ako se njima priznaje snimanje koje ne pokazuje ama baš ništa da li će se priznati moje snimanje koje pokazuje baš sve detalje.

Dolazim u dom zdravlja u Grižansku i jedva se uvučem na mjesto za invalide, prethodno se svađajući sa nekim novokomponovanim rvatom koji je naljepio neku žutu etiketu s puškom, objesio krunicu i da ne trkeljam dalje, poslao sam ga u materinu.

Obavim vađenje krvi (da vidim da nisam dobio bjesnoću i masnoću) izlazim van i moj auto i sredina prolaza gdje je jasno postavljen prometni znak je popunjena s parkiranim vozilima i jedino bih mogao izaći van s autom ako ga rastavim u djelove.

Zovem lijepo pandure (ove moje u Dubravi) i nitko ne mrda pola sata, a ja se vani hladim i bjesnim, jer niti u auto ne mogu ući kako mi se nasadili gore (BH tablice i jarani iz konjšćinske), zovem 92, nitko ne trza još pola sata, a kamera snima li snima (sreća velik je hard disk), nazadnje zovem u Strojarsku i nagalamim se malo, ali dobijem odgovor da imaju puno posla u gradu i neka se strpim još malo.

Nazadnje i nakon cijelih sat i pol, nitko nije mrdnuo i uđem u ambulantu i počnem psovati mater onima koji se ne znaju parkirati kako treba i što su položili kod joze u šupi. Za par minuta su se oslobodili auti uz svađu i prepucavanje i mogao sam izaći s parkinga bjesan kao pas.

 

Pa što je meni potrebno da se za bilo koje moje pravo moram zakrviti sa pola kvarta ili psovati, a jarane ne diže nitko i još su me lažno optužili.

Jedva čekam dolazak na sud, pa da prupitam kako to milicija ne izdaje naloge za svoje jarane, a izdaje neosnovane naloge na temelju slike zadnjih tablica.

Pa što su si ti komunalci umislili. Neka dižu u južnoj ulici parkirane aute na križanju, zebri, na prometnoj traci, u suprotnom smjeru, ispred policijske postaje,pa s mjesta za invalide. Hm, ti auti im se ne dižu, jer se neće zamjeriti nikome, a za mene ih boli briga i neka ja dokazujem da nisam kriv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija