Jump to content

pokrivanje krova


anonimno

Preporučene objave

majstori koje smo angažirali preko HUK (hrvatske udruge krovopokrivača) započeli su s radovima 10 dana kasnije nego što su trebali, te su radove obavljali 14 umjesto 6 dana, pri čemu su na kući napravili čak i štetu koju nisu popravili. e sad, budući da prilikom ugovaranja posla nisu ponudili nikakav ugovor na potpis (jer "oni tako ne rade"), a uplaćeno im je unaprijed ukupno 80% svote (glupost, znam), zanima me na koji način se mogu pravno zaštititi da im ne platim (dio) ostatak svote koja je ugovorena prema troškovniku? da li uopće mogu tako nešto napraviti, budući da nema nikakvog ugovora? i što ako mi potom ne izdaju račun, tužiti ih poreznoj upravi ili...?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugovor o djelu, šro vaš jete, nije formalni ugovor, dakle, ne mora biti u pisanom obliku.

Vi platili 80% za ostalo neka vas tuže niti oni nemaju ugovor a vi im odmah pismeno uz povratnicu dostavite vaš prigovor na kvalitetu izvedenih radova i usput račun za štetu.

Protivnika kožete pobijediti jedino na kondicuju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija