Jump to content

fiktivno zapošljavanje


medvjedica

Preporučene objave

zasigurno ste čuli za tzv. fiktivno zapošljavanje preko bilo kojeg knjigovodstvenog servisa. Zapošljavanje se najbolje izvršava kod osobe koja prima invalidsku ili starosnu mirovinu.prijavite se na minimalac ili ako hoćete i na veću plaču, ali si sami uplačujete staž, ovisno koliko mjesečno možete odvojiti. To se naravno isplati samo trudnicama koje nisu zaposlene, a žele imati staž za vrijeme porodiljnog dopusta. Naravno, ne mora to biti samo kod umirovljenika, možete se prijaviti u kafiće, trgovine, ovisi ako imate dogovor sa poslodavcem. Kad dijete navrši godinu dana, imate pravo na naknadu s biroa tri ili više mjeseca, ovisno koliki staž imate. Tu soluciju sam ja koristila i dosta mi se isplatila,napravila bih to i ove godine, samo me zanima, pošto sam mjesec dana trudna, da se odmah prijavim, da li nakon nekog perioda dobivam pravo na bolovanje, i naknadu, a i da dobivam naknadu, da li ju plača država, odnosno HZZ, ili to mora plačati poslodavac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija