Jump to content

Nuzni dio


andy1981

Preporučene objave

Dobar dan ,

 

osim moga brata i meni nije nikog imala vise. Ali je sa nekim ljudima napravila ugovor, koji su sada dobili kucu. Brat i ja smo u njemackoj, kad je to uradila. Baka niji zeljila kontakt sa nama . Ti ljuid , koliko sam ja zasnao, nisu samo kod nase bake to uradili, nego kod vise ljudi. Baka nam je jako puno pila. Za smrt nase bake smo tek zasnali 2 godine poslje. Nakon toga sam bio tamo, zasnao sa taj ugovor. Ti ljudi imaju sada vec 7 kucu, sta su dobili na taj nacin .

Mi nismo zeljni novac , samo sta to bas nije fair.

Nas pokojni otac je umro 2000, i od tada mi nismo imali kontakt sa bakom , posto ona to nije zeljila.

Jel imamo neko pravo ili ne, bio sam kod jendnog advokata, ali je trasio samo novac u napred i nije nista uradio, jel uvjek kad sam ga nazvao, je reko, da jos nista niji zaznao.

Koju mogucnost imamo????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

onako odoka, ako je kuća sve što je imala a vjerojatno je sklopljen ugovor o doživotnom/dosmrtnom nemate opcija.

 

A mogućnost je da prvo platite za pravni savjet - to je kad vam odvjetnik samo da savjet sto se može napraviti bez da ustvari nešto i napravi i to naplati. I onda ćete saznati kvalitetnu informaciju s kojom ćete znati što i kako dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija