Jump to content

godišnji od 2009 kod novog poslodavca??-HITNO


nula

Preporučene objave

Postovani,

 

hvala svima na savjetima u svezi mojeg slucaja...ja sam dao otkaz, na otkaznom roku sam.

Imam jos par dana godisnjeg iz 2008., moj stari poslodavac ce mi napisati potvrdu o koristenju otkaznog roka, a sad da li ce to moj novi poslodavac prihvatiti ili ne, ne znam, ovisi o njemu. Poslodavac ce mi napisati da godisnji za 2009. jos nisam uopce koristio.

 

Medjutim, buduci da bih od ovog ljeta poceo korisititi "novi" godisnji za 2009. zanima me da li cu to moci normalno koristiti kod novog poslodavca, a bez da moram najprije kod njega raditi 6 mjeseci, jer NECU imati prekid radnog odnosa, nego nastavljam u drugom poduzecu.

To mi je jako bitno....imamo 2 djece supruga i ja i obicno koristimo 10ak dana preko ljeta da budemo malo vise s djecom i tako.

Moj radni odnos kod ovog poslodavca gdje sam na otkaznom roku prestaje 01-05-2009 i znaci od 02-05-2009 pocinjem kod novog poslodavca.

 

Hvala puno na trudu i odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija