Jump to content

organizacija koncerta


mlampa

Preporučene objave

Dakle, treba mi savjet oko realizacije ideje.

 

Ideja je, kako kaže naslov, organizirao bi zabavni program, samo vikendom, na otvorenom prostoru u vlasništvu grada. Kojoj ustanovi da se obratim i koje uvjete trebam ispunjavati da bih sve realizirao? Naglasio bih da je to zelena površina tj. otočić od cca 400-500 kvadrata a hrana i piće bili bi uračunati u cijenu.

 

unaprijed, veliko hvala!

 

Ispričavam se ako je bilo sličnih tema, tražio sam al ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obratite se Poglavarstvu Vašeg grada (odjel za gospodarstvo i komunalno uređenje).Tamo ćete dobiti sve potrebne podatke o mogućnostima,cijeni,uvjetima organizacije i dr.

 

Uvijet koji Vi morate ispunjavati je da ste poslovni subjekt (obrt,poduzeće,udruga,agencija) koji u popisu svojih djelatnosti ima ugostiteljstvo,turizam,organizaciju zabavnih sadržaja ili sl.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

mene bi zanimalo koje su pravne obveze ako želim organizirat manji koncert demo bendova (cca 50-ak posjetitelja i 2-3 demo benda), posebno kako to funckionira kada se ide koncert prijavit na policiju (dali ga može prijavit fizička osoba ili mora biti pravna, ako mora pravna dali je moguće da to bude neformalna udruga)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija