Jump to content

jednosmjerna ulica


bobetic

Preporučene objave

u bjelovaru prije dva dana skrenuo sam u jednosmjernu ulicu ali s krive strane, znaka nije bilo nigdje prije skretanja(kao sto vidite na slici)nego tek u toj ulici u koju sam skrenuo.kada sam zamjetio znak bilo je kasno,murija je vec doletjela ko na nekom filmu i napisala kaznu od 2000 kuna.

Ja sam se kretao odozdo te skrenuo u lijevo,i znak se nalazio tek u toj ulici.

 

Mene sad zanima dali je znak za zabranjeno skretanje u lijevo trebao biti prije raskrizja ili ne?

 

Hvala

SLIKA je na ovom linku

 

http://www.croportal.net/forum/bas-razno/trebam-primjer-zalbe-7294/stranica8/#post1558256

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko vidim sa slike policaja je nacelno postupila ok, jer koliko je meni poznato znak dozvoljenog smjera nije niti potreban - odnosno on tako i onako nije znak naredbe.

 

znak naredbe da nesmijete uci u ulicu bio je pravilno postavljen.

 

e sad... objektivno na ulasku u krizanje nedostaje vertikalna signalizacija obaveznog smjera, postoji horizontalna, postoji vertikalna na jednosmjernoj ulici....

 

ukoliko je kolona vozila koja se nalazila ispred vas u krizanju prekrila horizontalnu signalizaciju, a nepravilno parkirani kamion vertikalnu signalizaciju, imate osnove za prigovor :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija